Рубрика: Політика

05 березня

Політика ЄС щодо України схожа на "план Моргентау" по деіндустріалізації – економіст

foto

В ЄС не думають про порятунок української промисловості

Depositphotos Нинішня економічна політика Євросоюзу щодо України схожа на новий "план Моргентау", через який країна в кінцевому підсумку стане ще біднішою, заявив в інтерв'ю DT.UA відомий норвезький економіст, професор Ерік Райнерт.

"Нинішня політика Євросоюзу розчаровує, бо, фактично, вони намагаються ввести план Моргентау для України. Як раніше був переможений комунізм? Був створений певний пояс із країн, котрі межують із комуністичним режимом, і ці країни стали багатшими. Так відгородилися від комунізму. А тепер через політику ЄС країни, котрі межують із Росією, стають біднішими. В цьому помилка", – зазначив Райнерт, відповідаючи на відповідне запитання журналіста.

Райнерт вказує, що Євросоюз, по суті, вимагає від України відмовитися від промисловості і перетворитися в аграрну країну.

"У мене таке враження, що ЄС тримає перед вами морквину, намагаючись вас привабити. Точно так само, як тримають морквину перед віслюком, щоб він рухався вперед. Але навіть сама ця морквина в даному разі несправжня. Вони кажуть вам: позбувайтеся промисловості й займайтеся виключно сільським господарством. Даруйте, але це не вихід", – підкреслив він.

За словами економіста, країни ЄС процвітають настільки довго, що забули, яким саме чином у свій час розбагатіли самі. Даний процес має циклічний характер.

"Але я не думаю, що в Європі так чинять, бажаючи зла, просто вони не в курсі. Я переконаний, що 99% (коли не всі 100) громадян ЄС дуже здивуються, дізнавшись, що в Росії пенсії вдвічі-втричі вищі, ніж в Україні. Вони й уявлення не мають про ту відчайдушну ситуацію, в якій ви зараз перебуваєте. Саме тому про це варто заявляти якомога голосніше", – підкреслив він.
 


05 березня 2017, 16:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лідери Північної і Південної Кореї провели незаплановану зустріч

Керівництво українців Угорщини вимагає у свого депутата скласти мандат за поїздку в Крим

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФСУ в обхід Мінфіну

Саміт США з Північною Кореєю скасований

Угорщина домовляється із США, щоби натиснути на Україну в НАТО

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину