Рубрика: Суспільство

02 березня

Спорткомплекс «Юність» незабаром прийматиме міжнародні змагання європейського рівня

foto

Як по-сучасному за кошти обласного бюджету оновлюється найбільший в обласному центрі спорткомплекс «Юність, проінспектував голова облради Михайло Рівіс у перший день весни.

Разом з обласним депутатом Одександром Ледидою вони наочно перевірили завершальний етап реконструкції першого залу спорткомплексу, на яку виділено понад 1,4 млн.грн. зі скарбниці краю.  До слова, вже 30 років у цьому спортзалі нічого не оновлювалося і не здійснювався бодай якийсь ремонт. Нині тут повністю замінено покриття підлоги на більш якісне та олімпійського рівня. Це, в свою чергу, дає змогу в найближчий час сертифікувати зал для прийняття міжнародних змагань європейського рівня.

Як поінформував присутній радник голови облради Іван Синетар, дане покриття не має аналогів як на теренах України, так і у Східній Європі. Це, до речі, підтвердили сербські представники Комітету з сертифікації спортивних залів для приймання міжнародних змагань, які нещодавно відвідали спорткомлекс «Юність». Відтак Михайлу Михайловичу продемонстрували частину сучасного покриття, яке вдвічі товстіше і значно менше призводить до травмувань спортсменів під час тренувань та змагань. Крім того, оновлений зал буде сертифікований не лише для гри в гандбол, а й волейболу та бадмінтону, що дасть значний поштовх до розвитку цих видів спорту.

Також у залі пофарбовано стіни, влаштовано енергоощадне освітлення, відремонтовано покрівлю над великим залом, яка роками протікала у дощ і пошкоджувала дерев’яну підлогу. Для цього з обласного бюджету торік виділено півтора мільйона гривень. А в цьому році – ще 300 тис.грн. для закупки необхідного інвентаря: сучасні ворота для гандболу, стійки для волейболу та переносні стійки для бадмінтону, мультифункціональне табло та спецтехніку для прибирання залу.

Як зазначив Одександр Ледида, який є президентом гандбольного клубу «Карпати» та Федерації гандболу Закарпаття, тепер наші гандболістки тренуватимуться в сучасних умовах, уникатимуть травм та матимуть менші навантаження на суглоби.

 

Прес-служба Закарпатської облради


02 березня 2017, 9:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


До списку найгарніших водоспадів України ввійшли і закарпатські (фото)

З шести поліцейських ГУНП Закарпаття – учасників відкритого чемпіонату прикордонної служби з легкої атлетики призові місця взяли п’ятеро

На все Закарпаття заплановано функціонування лише 6 організованих місць відпочинку краян на воді

Здійснено монтаж греблі на р.Боржава в с.Боржава

У системи оформлення біометричних паспортів стався збій

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину