Українці найчастіше відчувають стрес через війну і корупцію
Соціально-політична нестабільність в країні приводить до стресів
Найменший щоденний рівень стресу в українців працездатного віку викликають сімейні відносини, професійна діяльність і зовнішнє оточення, найбільший - війна і військова загроза, соціально-політична нестабільність в країні, корупція і власне фінансове становище, свідчать дані Соціологічної групи "Рейтинг", пише Дзеркало тижня.
Половина опитаних оцінюють матеріальне становище своєї родини як задовільне. Лише 15% вважають, що мають більш-менш достатньо коштів для життя. У той же час третина заявляють про свою бідність. Тих, хто вважає себе бідним, більше на Сході, серед старших осіб, жителів сіл, респондентів з поганим станом здоров'я і з низьким рівнем освіти.
Трохи менше половини опитаних оцінюють свої житлово-побутові умови як середні, більше третини - як комфортні, кожен п'ятий - як погані.
Про найгірших житлово-побутові умовах частіше заявляли жителі Сходу і Півдня. Чим вище рівень освіти респондентів і чим вищий рівень доходів, тим краще вони оцінюють власні житлові умови.
Опитування Соціологічної групи "Рейтинг" було проведено 1-10 грудня 2016 року серед 1580 працездатних українців (чоловіки - віком 18-65 років, жінки - 18-60 років) методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,5%.