Міськраді на замітку: розбиті вулиці, якими щодня користуються сотні містян (Фото)

В Ужгороді чимало вулиць, де і проїзджа частина, і пішохідна, потребують ремонту — від ямкового до капітального

"Про Захід" підібрав топ-5 вулиць, які не ремонтують роками, а користуються ними щодня сотні людей, бо там розташовані комунальні підприємства та медичні заклади.

1. Вулиця Польова. Ця вулиця є розгалудженням однієї із центральних — Швабської. Дорога тут залишає бажати кращого як для водіїв, так і для пішоходів.

Ось у цьому будиночку "проживає" одне з комунальних підриємст міста — КП "ЖРЕР №4".

І хоч мешканці будинків створюють ОСББ, чимало багатоповерхівок і надалі обслуговує комунальне підприємство. За словами працівників, у прийомні дні відвідувачів щонайменше 30-50 щоденно. Та й окрім того з десяток ужгородців приходить то за рахунками, то за їх роз'ясненнями з понеділка по п'ятницю. І всі, мовляв, скаржаться: дійти просто неможливо, ні з одного боку, ні з іншого.

Варто зазначити, що у сусідньому приміщенні ще три роки тому було розміщено і КП "Ужгород-ліфт" - ще одне популярне у містян підприємство, а ремонт востаннє проводили у далеких 2000-х.

2. А це дорога до філіалу Ужгородської міської дитячої поліклініки по вулиці Челюскінців. Сама поліклініка знаходиться на першому поверсі багатоповерхівки.

Скільки людей користується дорогою - підрахувати складно, адже це і місцеві мешканці (район — спальний), і пацієнти сімейної амбулаторії, і мами з дітьми. Їм, до слова, пересуватися тут чи не найважче.

"З коляскою тут пройти взагалі неможливо. Якось так-сяк, то між калюжами, то між дірками в асфальті... Мої знайомі намагаються без колясок йти: хто — на руки дитину, хто спеціальній переносці. Коли ж сніг трохи талий — то тільки машиною. А у багатьох такої можливості нема," - розповідає пані Олена.

3. Це підйом до обласного кардіодиспансеру по вулиці Тімірязєва. І хоч сама вулиця цілком придатна до їзди, та шлях до самого медзакладу стане перепоною і для автомобілістів, і для пішоходів.

Досить крутий підйом, а диспансер знаходиться на пагорбі, устелено бетонним покриттям. Ускладнюється пересування тим, що абсолютно все воно у дрібних вибоїнах.

А на дорозі для автомобілів очевидними є сліди не надто вдалого ямкового ремонту.

Як розповіли у реєстратурі, щоденно сюди приходить порядка 100 людей, та і хворих, яким транспотування такою дорогою може неабияк нашкодити, привозять чимало.

4. Службовий проїзд до обласного туберкульозного диспансеру. Офіційна адреса закладу — Нахімова ,4. Однак "парадним" входом не користується майже ніхто, та і пацієнтів завозять саме сюди. Відремонтована перед минулими виборами до міськради вулиця "не дотягнула" до воріт медзакладу якихось 30-40 метрів. Ось так виглядає заасфальтована частина.

А ось так — проїзд до диспансеру.

Як розповіли працівниці реєстратури, під час проливних дощів провулок затоплює повністю: пройти просто неможливо, та й не кожна автівка "не потоне". Дістається й заасфальтованій частині, бо через погано зроблені зливові канали вода з сусідньої Стрільничної вулиці потоком ллється туди і під ворота закладу.

Скільки людей щоденно проходить цією дорогою, точно підрахувати складно. Але зі слів медсестер, у закладі 6 відділень по 40-50 чоловік, яких щоденно відвідує близько 100-150 чоловік, а самих працівників диспансеру — близько 5 сотень.

5. Вулиця Грибоєдова. Ця вулиця бере початок від Собранецької. На перших двохсот метрах розташовано аж 4 заклади, які активно відвідують ужгородці, та проїзд до 5-го.

Державна міграційна служба. Тут проходить подача документів для виготовлення закордонного паспорту та видача останнього.

Поліклініка для працівників МВС.

Проїзд до Ужгородського перинатального центру, куди направляють породіль із патологіями і не тільки.

Ужгородська міська поліклініка з десятками кабінетів.

Ужгородська міська лікарня, в тому числі — приймальне відділення, куди привозить пацієнтів швидка.

Ось так виглядає дорога (двостороння), якою їде вверх по вулиці та ж швидка та інші автомобілі (права сторона).

А цей тротуар — єдиний шлях підйому для пішоходів.

Варто також додати, що цією вулицею їздять і маршрути № 6, 58, 8, 27 та ін., які сполучають різні райони міста із головним корпусом найбільшого у Закарпатті навчального закладу — ДВНЗ "УжНУ".

 


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.