У Закарпатті внаслідок автомобільної аварії загинув 62-річний чоловік, який керував Mazda.
У районі Виноградова, що в Закарпатті, сталася фатальна дорожньо-транспортна пригода. В результаті інциденту загинув 62-річний кермувальник автомобіля Mazda. Інформацію про це оприлюднила пресслужба Національної поліції Закарпатської області в суботу, 19 квітня.
Дорожня пригода сталася у п'ятницю, 18 квітня, в селі Онок, що знаходиться в Берегівському районі, приблизно о 17:20. На місце інциденту виїхала слідчо-оперативна група, яка попередньо з'ясувала обставини події.
"Згідно з повідомленням поліції, 62-річний водій Mazda, намагаючись проїхати ділянку дороги між Оноком і Виноградовом, втратив контроль над транспортом, виїхав на смугу зустрічного руху та потрапив у кювет, внаслідок чого автомобіль перекинувся."
У результаті дорожньо-транспортної пригоди водій автомобіля загинув на місці події. У зв'язку з порушенням правил дорожнього руху, яке призвело до летального випадку, слідчі зафіксували інформацію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.
Автомобіль був відправлений на штрафмайданчик. Крім того, слідчі планують здійснити ряд експертиз, щоб з'ясувати всі деталі та визначити точну причину дорожньо-транспортної пригоди.
Нагадуємо, що 2 квітня в селі Глибоке Ужгородського району сталося ДТП. Водій BMW, якому було всього 18 років, врізався в відбійник і, на жаль, помер на місці від отриманих травм.