Більше 70 ударів ножем: у Запоріжжі чоловік вчинив вбивство своєї дівчини через ревнощі.

У Закарпатті правоохоронці арештували чоловіка з Запоріжжя, якого підозрюють у навмисному вбивстві. Відповідно до інформації слідства, під час конфлікту він наніс своїй партнерці більше 70 ударів ножем.

Цю інформацію озвучили в Головному управлінні Національної поліції Запорізької області.

Згідно з інформацією слідства, у ході конфлікту між підозрюваним і його партнеркою, житель Запоріжжя завдав їй більше 70 ударів ножем.

"В поліцію надійшло повідомлення від одного з місцевих мешканців, який розповів, що його племінник під час конфлікту завдав удар ножем своїй дівчині. Правоохоронці, прибувши на місце події, виявили тіло 22-річної жінки з численними колото-різаними ранами. Після скоєння злочину підозрюваний усвідомив серйозність своїх вчинків і втік до Закарпаття", -- зазначається у звіті.

Правоохоронці у співпраці з прикордонниками затримали фігуранта справи на залізничному вокзалі Рахова Закарпатської області та повернули до Запоріжжя.

Чоловіка підозрюють у вчиненні злочину відповідно до частини першої статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). У разі підтвердження його вини, він може отримати покарання у вигляді до 15 років ув'язнення.

Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.