На Закарпатті 16-річний підліток випадково активував гранату, внаслідок чого отримав серйозні травми та наразі перебуває в реанімації | Основні новини України
Локація вибуху / Фото: Головне управління Національної поліції в Закарпатті
4 серпня до поліції надійшло повідомлення від медиків про госпіталізацію 16-річного жителя Мукачівського району з тяжкими травмами, які він дістав внаслідок вибуху невідомого предмету.
Цю інформацію надали в Головному управлінні Національної поліції Закарпатської області.
Згідно з попередніми даними, неповнолітній, знаходячись у домі своєї бабусі на присадибній ділянці, самостійно активував вибуховий пристрій, вирвавши чеку з гранати.
"Внаслідок вибуху молодий чоловік зазнав серйозних травм, включаючи повну ампутацію правих рук і ніг. Зараз він знаходиться в реанімації обласної дитячої лікарні," – повідомили в поліції.
Розпочато кримінальне розслідування за частиною 1 статті 263 та статтею 128 Кримінального кодексу України — йдеться про незаконне використання бойових засобів або вибухових матеріалів, а також про необережне заподіяння тяжкого тілесного ушкодження. Правоохоронці працюють над з’ясуванням походження гранати.