Кількість спроб нелегального перетину кордону залишається стабільною: не зростає, але й не знижується, - заявив Демченко | УНН
Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко повідомив, що кількість спроб незаконного перетину кордону не зростає і не зменшується. Найбільше таких випадків фіксується на кордонах з Румунією та Молдовою.
Кількісні показники незаконних спроб перетину кордону не зростає. За останні місяці тенденція немає коливань ні до збільшення, ні до зменшення. Про це заявив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає УНН.
"На щастя, спроби незаконного перетину кордону... Кількість таких інцидентів залишається стабільною. Останніми місяцями ми не спостерігаємо значних змін, ані в бік збільшення, ані в бік зменшення. Щодня ми затримуємо осіб, які намагаються нелегально перетнути державний кордон. Найбільше випадків фіксується на ділянках кордону з Румунією та Молдовою, тоді як найменше - на кордоні з Польщею", - зазначив Демченко.
На кордоні у Закарпатській області затримали 19-річного юнака, який вже втринадцяте намагався незаконно перетнути кордон.