Рубрика: Суспільство

27 лютого

На конференцію до УжНУ з’їхалися стоматологи з усієї України

foto

Захід стартував сьогодні в Ужгороді, нараховується близько 300 учасників

27 лютого 2015 року о 10.00 в актовій залі ректорату ДВНЗ «Ужгородський національний університет» відбулося урочисте відкриття 4-ї Міжнародної стоматологічної конференції студентів та молодих учених «Актуальні питання сучасної стоматології».

З привітальним словом виступив ректор Ужгородського національного університету професор Володимир Смоланка. У своїй промові він привітав гостей і учасників, котрі приїхали з усіх куточків України та з-за кордону, підкреслив високий науковий рівень заходів, передбачених у програмі конференції. Наголосив, що такі конференції є прекрасною можливістю для студентів долучитися до наукового процесу та презентувати результати власних досліджень. Для майже 15-тисячного колективу студентів, аспірантів, клінічних ординаторів, магістрів та інтернів, що навчаються в УжНУ, ця конференція є справжнім святом

Генеральний секретар Асоціації стоматологів України професор Ірина Мазур (м. Київ) привітала присутніх та висловила своє захоплення масовістю учасників — більше 300 зареєстрованих учасників. Підкреслила, що викликає захоплення така кількість молодих людей, небайдужих до стоматологічної науки. Подякувала організаторам за проведену  роботу.

Головний дитячий стоматолог Закарпатської області професор Оксана Клітинська на правах «господині» заходу привітала присутніх і побажала плідної, успішної й ефективної роботи учасниках під час всіх секцій конференції.

Декан стоматологічного факультету УжНУ, професор Євген Костенко привітав присутніх на уже традиційному заході, що відбувається в стінах УжНУ протягом останніх 4 років. Побажав присутнім успішної роботи та налагодити в ході конференції горизонтальні професійні зв’язки та контакти, котрі дозволять опанувати нові стоматологічні технології та прогресувати в своєму професійному розвитку.

Karpatnews.in.ua


27 лютого 2015, 12:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, ЗакарпаттяСхожі новини


Середній розмір субсидії у березні в Закарпатській області становив 535 гривень

Перші закарпатські призовники відправилися на строкову військову службу

На пункті пропуску «Тиса» з самого ранку черги

Працівники ювенальної превенції Ужгорода спілкувалися з третьокласниками (фото)

Практично всі квитки до Пасхи на потяги до Закарпаття розкуплені

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину