Рубрика: Анонси

15 січня

У театрі ляльок відбудеться прем’єра вистави «Чародій Марабу»

foto

Історія німецького драматурга варта уваги кожної дитини.

18 січня 2015 року Закарпатський академічний обласний театр ляльок запрошує юних глядачів дошкільного та шкільного віку та їхніх батьків на прем’єрну виставу - ліричну історію „ЧАРОДІЙ МАРАБУ” німецького драматурга Гюнтера Хорста у перекладі Петра Скунця. Поставив виставу в традиційній формі ширмової вистави заслужений артист України Олександр Куцик, сценографію створила Інеса Кульчицька, ляльок придумала молода художниця Тетяна Поринець, чудові музичні образи створив композитор В’ячеслав Полянський.

У виставі йдеться про зворушливу дружбу стрункої високої Жирафи і низенького та незграбного Носорога, яких пересварила заздрісна і лукава Мавпочка. Розгублені герої звертаються за допомогою до Чародія Марабу. Відбуваються чарівні перетворення, але наступає мить, коли вони розуміють, що кожен повинен бути таким, яким він є – адже саме у цьому його неповторність і привабливість. Це переконливо  доводять юним глядачам автори вистави.

Ролі казкових персонажів виконують актори:  Жирафочка – Світлана Кривда, Носоріг – Олександр Бєліков, Марабу – Микола Ігнатишин, Мавпочка – Тетяна Сударєва.

Початок вистав, як завжди, об 11.00 та 13.00 годинах, каса театру ляльок на пл. Театральній, 8 працює з 10 до 18 щоденно крім суботи.

Отже, герої прем’єрної вистави «Чародій Марабу» чекають  на зустріч зі своїми маленькими глядачами!

 

 


15 січня 2015, 16:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Завтра в Ужгороді обмеження руху на вулиці Юрія Гагаріна

Завтра мешканці кількох вулиць Ужгорода залишаться без водопостачання

Завтра в Ужгороді – масштабне протипожежне тренування на базі ЗОШ №3

У неділю найбільший театр Закарпаття розпочинає 74-й театральний сезон

22 жовтня в Ужгороді обмежать рух однією з вулиць

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину