У Фергюсоні тривають протести, поліція повідомляє про вандалізм, підпали і стрільбу (+ФОТО)
У Фергюсоні тривають сутички, повідомляють про підпали, стрільбу і введення додаткових сил Нацгвардії.
Шеф поліції Сент-Луїса Джон Белмар повідомив на прес-конференції, що минула ніч стала найгіршою ніччю заворушень і зіткнень, передає Російська служба BBC.
Протягом ночі, за повідомленням поліції, постійно було чути стрілянину - було здійснено не менше 150 пострілів, однак поліцейські кажуть, що вони не стріляли у протестувальників.
Повідомляється про випадки вандалізму, мародерства і підпалів.
Читайте такожУ Фергюсоні арештували майже 30 учасників заворушень, спричинених вбивством чорношкірого підлітка
Зокрема, протестувальники підпалили щонайменше десять будинків в охопленому заворушеннями американському місті Фергюсон та у найближчих населених пунктах, повідомляє у вівторок агентство РІА Новости із посиланням на Reuters.
Поліцейським довелося застосувати сльозогінний газ для розгону протестувальників.
Федеральне управління авіації США скасувало деякі рейси у міжнародний аеропорт Сент-Луїса в зв'язку із заворушеннями у Фергюсоні.
Наразі, як повідомляють американські ЗМІ, мова йде лише про скасування рейсів, що прибувають у Сент-Луїс.
Також РІА Новости повідомляють, що губернатор штату Міссурі Джей Ніксон розпорядився направити додаткові сили Національної гвардії США у місто Фергюсон, заворушення в якому не припиняються вже кілька годин.
Сім'я Майкла Брауна висловила "глибоке розчарування тим, що вбивця нашої дитини не буде відповідати за свої дії".
-
-
-
Президент США Барак Обама закликав мирно протестувати незгодних з рішенням журі присяжних, а поліцію - поводити себе стримано.
Обвинувач Роберт Маккалак, що огоглошував вердикт, заявив, що не було знайдено доказів того, що поліцейський вистрілив у спину підлітка.
Нагадаємо, Майкл Браун був застрелений Дарреном Вілсоном після суперечки у Фергюсоні, передмісті Сент-Луїса, населеному в основному чорношкірими.
Поліцейський вистрілив у юнака 12 разів. Шеф поліції Фергюсона раніше вибачився перед сім'єю Майкла Брауна. Багато чорношкірих активістів говорили, що Браун не чинив опору, і звинувачували поліцію Фергюсона у расизмі і жорстокості.
Маккалак наголосив, що в завдання присяжних входило відокремити правду від вимислу, і що заяви деяких свідків не відповідають зафіксованим фактам.
Після оголошення вердикту перед будівлею поліцейського управління мати Брауна розплакалася, а люди з натовпу, що зібрався, почали кидати в поліцейських різні предмети.
Незабаром після цього пролунали постріли, і натовп кинувся трощити поліцейські машини. Поліція застосувала сльозогінний газ для розгону натовпу. Учасники акції також підпалили і розграбували декілька будівель і тимчасово перегородили шосе.
Раніше в понеділок губернатор американського штату Міссурі Джей Ніксон закликав жителів штату до терпимості, поваги і стриманості.
Минулого тижня він оголосив про введення режиму надзвичайного стану у штаті на 30 днів. У передмісті Сент-Луїса школи у вівторок працювати не будуть.