Жахливі новини для пана Путіна!

foto

Відомо, що ціни на нафту невблаганно падають, навіть не дивлячись на те, що в самому «нафтоносному» регіоні - на Близькому Сході повним ходом проливається кров простих громадян, а іранська нафта ще законсервована.

Якщо згадати 2000 роки, то ціни на нафту, у схожій ситуації, просто зростали. Але зараз не дивлячись на війни, які проходять в Сирії, Іраку та Україні ціна на нафту стрімко падає.

Фахівцям вдалося пояснити таку дивну тенденцію. Вони аргументують це тим, що США, Норвегія, Канада змогли позбутися нафтової залежності «нестабільних регіонів». Крім того, в нафтовій галузі почали активно застосовувати нові технології, які дозволили багатьом країнам самостійно займатися видобутком коштовного матеріалу.

Давним давно вже всі вважають, що саме нафта і газ визначають політику. З цим, безумовно, можна сперечатися, але таке поняття ми можемо віднести до «третього світу», де знаходитися країни з низьким технологічним розвитком.

Росія досить довгий час не могла зрозуміти, куди саме вона повинна рухатися. Але у свій час сприятлива кон'юнктура дозволила їй вирішити багато завдань і встати на ноги після нелегких 90-х.Але навіть це не змогло допомогти Росії, вона як була, так і залишилася досить-таки відсталою країною - з амбітними і нахабними політиками, які і досі продовжують сидіти на нафтовій голці.

В Росії до цих пір не бажають визнавати, що в свій час ціни на нафту підняли, тільки заради того, щоб допомогти їй, адже опинившись на межі розвалу Росія могла реально стати для світу актуальною проблемою. Росії дали всі шанси розвиватися, адже саме її прийняли в «велику вісімку» і надали статус регіональної держави.

Але для Росії цього виявилося недостатньо, і вона продовжувала рухати свої імперські амбіції  та почала погрожувати нафтою і газом. Закінчилося все тим, що з "клубу за інтересами" її вигнали.

І виявилося, що РФ абсолютно самостійно вибрала для себе роль «нафтової бочки» «третього світу»,  і ясна справа проти неї подіяла «енергетична політика», сенс якої зводиться до зниження цін на нафту і обмеження обсягів експортованої нафти. 80% доходів бюджет РФ отримує за рахунок продажу енергоносіїв, ціна на які встановлена в межах 80 доларів, і у випадку, якщо ціна почне падати, бюджету РФ не позаздриш - він почне просто розвалюється. Приміром Іран заявив, що готовий продавати нафту за 30 доларів за барель.

І ось санкції подіяли, адже ціна на нафту падає, і це означає, що для Росії настануть не найкращі часи. Як можна вирішувати майбутнє країни, доля якої безпосередньо пов'язана з примхами бірж в Нью-Йорку чи Лондоні?

Часу змінюватися швидко і Росія - це наочний приклад того, як швидко нафтові палиці обертаються проти тих, хто їх застосовує.


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.