Рубрика: Суспільство

31 липня

Ротація. Півсотні закарпатських міліціонерів повернулися з Артемівська (+ФОТО)

foto

Сьогодні в Ужгороді зустрічали 50 міліціонерів Закарпаття, які після місячного перебування у зоні АТО - м.Артемівськ - повернулися додому. Їх зустріли квітами та поцілунками матері, дружини, діти, а також керівництво Закарпатського УМВС.

Karpatnews.in.ua 

Півсотні правоохоронців Закарпаття повертаються автобусом зі Сходу!


31 липня 2014, 11:24
Karpatnews.in.ua - Всі новини Закарпаття, Ужгорода та України



Схожі новини


Тигр Путіна напав на ферму в Китаї і з'їв п'ять курей

Перевозячи через кордон різні предмети, громадянам слід ретельно готуватися до поїздок

Черги на "Тисі" не зменшуються

Вуличний кіт зупинив рух Окружної у Києві

Підбірка безневинних з вигляду тварин, які запросто можуть вбити людину

їїїїїїїї...

Конструктор Смысла
31 липня 2014, 11:57

Ежедневные обзоры Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ на Украине фиксируют растущее недовольство румынского населения Буковины.

Конструктор Смысла
31 липня 2014, 12:06

Харькове облавы нынче. По городу курсируют автобусы хватают всех подряд. Это призыв в Армию называется. На рынке Барбашова стали хватать и покупателей и продавцов. Скандал до небес. Разбегались во все стороны и покупатели и продавцы. Забрали всю молодежь с завода Новая Бавария.В Безлюдовке забрали отдыхающих на пляже и нудистов то же. Точки захвата для призыва в армию замечены в районе метро Гагарина

Ужгородка
31 липня 2014, 16:16

Ось таких міліціонерів і потрібно відправляти в зону АТО. Вони навчені, тому і не мають втрат як добровольці та призовники.

Гомонай
31 липня 2014, 16:19

Пропонується відправити всіх міліціонерів. Це набагато ефективніше та дієвіше. В них є форма та все обмундірування, зброя....

Вікторія
31 липня 2014, 18:36

Правильно! Досить нашим чоловікам жертови нести за Данбас!

Саня
31 липня 2014, 18:37

Нещодавно я вихожу із Дастору і бачу як нагло заїжають 2 товстобрюха на шикарній машині із донецькими номерами. Чому вони сюди приїхали, а мої друзі повинні їхати туди і захищати їх?

Антиконструктор
31 липня 2014, 18:39

Стосовно румунського населення можна сказати одне – їхня думка, в даній ситуації нівелюється до 0. Вони завжди не задоволені становищем в країні.

гость
06 серпня 2014, 10:39

молодцы хлопцы, сбежали. а кто то стал удобрением для светлого будущего детям кличко - http://www.veteranovd.zp.ua/2014/05/28-1978.html

Прокоментуй новину