Рубрика: Суспільство

02 липня

Закарпаття. Липневі культурні заходи та фестивалі

foto

1-7 липня - Виставка “Планета метеликів”. Місце проведення: м. Мукачево, вул. Возз’єднання, 20, 2-й поверх (“Щодня”).

1 - 22 липня - Фотовиставка на тему "Коли дерева були великими". Тут будуть представлені роботи дорослих фотографів, а діти - у кадрі. Упродовж відбіркового етапу на конкурс надійшло 201 фото від 77 учасників. Місцем проведенням події є провулок "Гірчичне зерно", розташований в Ужгороді.

 5 липня - Турнір з петанку "Івана Купала" в Ужгороді. Місце проведення: Ужгород, територія готелю "Олімп", вул. Гленца, 4. Триватиме: 10:00 - 18:00.

 6 липня - Традиційні купальські стихії в туристичному комплексі «Воєводино», майстер-класи та дегустації, активні ігри, музика і розваги.

 

 

8-11 липня  - Найкрутіший молодіжний фестиваль «Студентська республіка»!!! Міжнародна програма «Студентська республіка» - найбільший захід для українського студентства, який збирає максимальну кількість молодих лідерів зі всієї України. Вже зовсім скоро вона накриє тебе і твій регіон зливою радощів і вражень, тож зустрічайте Студреспубліку-2014.

 12-13 липня – ІІІ КуруцФест. Місце проведення: Виноградівський район, с. Пийтерфолво, на території луна-парку . Початок о 14.00.

 18-20 липня - Фестиваль "MEGAROCK 2014". Місце проведення: м. Берегово.

 

 

24- 26 липня - Фестиваль байкерської музики в Ужгороді! MUSIC AVIA BIKE UKRAINE - це триденний зліт байкерів і авіаторів з усіх кінців світу!

 27 липня – Веселі спортивні змагання на воді "Ужгородська Регата 2014". Традиційно старт відбувається на пляжі з боку парку Горького (басейну "Спартак"), біля Підзамкового моста (правий берег), а фініш - перед великим транспортним мостом (дитячий майданчик "Рошен", готель Ужгород). До участі запрошуються будь-які не моторні плавальні засоби - човни, надувні човни, плоти і т.д. Вітаються саморобні конструкції, оригінальний декор і костюми. Реєстрація - 15:30 - 16:45. Старт - 17:00.


02 липня 2014, 13:38
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лечение молочных зубов у детей

Страйк у Франції: поліція затримала 71 особу

Стать магистром в Польше? Легко!

Жіночі шапки від New Balance – стиль у комфорті

Вчені розповіли про смертельну небезпеку макіяжу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину