Коли «фінішують» соціальні довгобуди Закарпаття?

foto

Зокрема триповерхова ЗОШ І-ІІ ступенів у гірському селі Вишка та будівля обласного центру нейрохірургії та неврології, що знаходиться в центральній частині Ужгорода.

— У Закарпатській області є чимало довгобудів, недобудованих об’єктів соціальної сфери, а також які потребують сучасної реконструкції. Тож, наше сьогоднішнє завдання – скласти чіткий план дій: куди необхідно вкладати державні кошти першочергово, де сконцентрувати більшу увагу, аби не розпорошувати фінансовий ресурс краю" — таку думку висловив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Михайло Рівіс 14 травня під час робочого візиту у Великоберезнянському районі.
Заступник очільника Закарпаття побував у гірському селі Вишка, в якому з 2008 року підрядна організація зводить трьохповерхову ЗОШ І-ІІ ступенів. Як розповів представник-підрядчик Олександр Пантелеймонов, за період будівництва освоєно із 12 млн.грн. - 3,4 млн. Відтак, проектом передбачено будівлю площею 1000 м2 з автономним опаленням від твердопаливної котельні та спортзал, де навчатимуться та займатимуться понад 160 учнів. У цокольному поверсі розташовано класні приміщення для першачків, майстерня, їдальня та допоміжні приміщення. На 1-му та 2-му поверхах - учбові кабінети,  вчительські приміщення, медпункт, лабораторії та бібліотека. На даному етапі навчальний заклад підведено під дах.

Наступним об’єктом, з реконструкцією якого ознайомився Михайло Михайлович – це будівля обласного центру нейрохірургії та неврології, що знаходиться в центральній частині Ужгорода. За словами начальника управління капітального будівництва Закарпатської ОДА Степана Бордаша, будівельні роботи тут розпочато в 2011 році. За період реконструкції освоєно 5,7 млн.грн. Проектом передбачено трьохповерхову добудову площею 1010 м2 до існуючого корпусу нейрохірургії та неврології.
На 1-му поверсі запроектовано два основних відділення: магніто-резонансної томографії (МРТ) та «Гама-ножа». На 2-му поверсі – сучасний операційний блок на три робочі місця з набором необхідних допоміжних приміщень. На 3-му поверсі – відділення ангіографії та палатні приміщення на 3 ліжка. На сьогодні прибудова вже з дахом, ведуться роботи з влаштування  внутрішніх інженерних мереж. Тож, за умови виділення на завершення даного об’єкту 12 млн.грн та введенням його  в експлуатацію, рівень медичних послуг для населення Закарпаття надаватиметься на багато якісніше і доступніше за наявністю збільшення кількості ліжок-місць, зазначив Степан Бордаш.

Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.