На Мукачівщині пройшов семінар-практикум педагогів-організаторів

foto

...Головними ознаками професійної майстерності педагога є вміння навчати учнів, формувати в них позитивні риси особистості, розвивати їхні творчі здібності та нахили....

Безперервний розвиток освіти потребує вдосконалення організації навчально-виховного процесу. Педагогічна діяльність вчителя нерозривно пов’язана з творчістю, яка у процесі підвищення фахової компетентності веде до професійна майстерності. Головними ознаками професійної майстерності педагога є вміння навчати учнів, формувати в них позитивні риси особистості, розвивати їхні творчі здібності та нахили.

З метою підвищення педагогічної майстерності педагогів-організаторів Мукачівського району, було проведено семінар-практикум педагогів-організаторів, який пройшов 29 квітня у Ключарківській ЗОШ І-ІІ ст. Організаційно-методичний супровід семінару-практикуму здійснювали Тулюк О.І., методист РМК, Абель М.К., методист РМК.

Семінар розпочався з вітання гостинного директора школи Крайчика І.В. та презентації роботи школи, яку підготувала заступник директора з НВР Скиба А.Л. Під час презентації учасники семінару мали змогу поринути в шкільні будні та свята, заочно познайомитися з маленькими «жителями» школи – учнями та мудрими наставниками  вчителями.

Цікавим та змістовним видався виступ педагога-організатора школи Фенчак М.В. Марина Василівна ознайомила з системою виховної роботи школи, поділилася з присутніми своїми знаннями, здобутками та ідеями, які вона втілює в життя на протязі 10 років роботи на посаді педагога-організатора.

Практичний блок роботи семінару розпочав психолого-педагогічний тренінг «Майстерність педагога-організатора», проведений педагогом-організатором Ключарківської ЗОШ І-ІІ ст.. разом з практичним психологом школи. Тренінг проходив в дружній, приємній атмосфері, де кожен зміг проявити себе, свою творчість та педагогічні таланти. По закінченню заняття Марина Василівна провела майстер-клас з емоційне розвантаження, в якому запропонувала присутнім «запалити» зірочку доброти, чуйності та взаємопорозуміння в собі, та в своїх колегах.

Яскравим прикладом організації позакласної роботи в школі стала інтелектуальна гра «Люби і знай, свій рідний край», яку підготувала і провела вчитель історії В.Лучківської ЗОШ І-ІІ ст. – Хома М.В. Учасники семінару мали змогу перевірити свої знання з історії та географії рідного краю, проявити свою кмітливість та уважність, вдосконалити свої вміння з проведення позакласних заходів.

Завершальним етапом семінару стало свято – «У вінок шани Кобзареві», в якому яскраво проявилися таланти учнів Ключарківської школи та їх любов до слова Т.Г.Шевченка, до української пісні та поезії.  Маленькі актори зуміли захопити глядачів своїми музичними, декламаторськими та хореографічними здібностями, які були високо оцінені гостями свята.

По закінченню гості щиро подякували організаторам за змістовний, повчальний та цікавий семінар, та побажали подальших успіхів та творчих злетів всім працівникам школи, адже творчість учителя – це передумова зростання його педагогічної майстерності.

Відділ освіти Мукачівської РДА


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.