Головний податківець Чернівців зустрівся з керівниками підприємств «Мітаче» та «Мелауда»

Обидва підприємства спеціалізуються на переробці круглого лісу твердолистяних порід та випуску заготівок для меблів, плінтусів, паркету тощо. Особливістю є те, що вони створені на базі інвестицій у вигляді деревообробного обладнання з італійською технологією...

Днями начальник Державної податкової інспекції у м. Чернівцях Я.Д. Городенський зустрівся з керівним складом українсько-італійського підприємства «Мітаче» і приватного підприємства «Мелауда».

           Підприємства «Мітаче» і  «Мелауда» спеціалізуються на переробці круглого лісу твердолистяних порід та випуску заготівок для меблів, плінтусів, паркету тощо. Особливістю є те, що обидва створені  на базі інвестицій у вигляді деревообробного обладнання з італійською технологією. Вся вироблена продукція реалізовується на експорт.  В рамках зустрічі керівник податківців ознайомився з виробничими циклами підприємств.

             Головною метою заходу було обговорення проблемних питань, які виникають у діяльності підприємств з іноземними інвестиціями, а також отримати від виробників пропозиції і зауваження до податкового законодавства.

            «Підприємства, в які вкладено іноземні інвестиції, працюють прозоро та з дотриманням норм національного податкового законодавства. Відтак, фахівці податкової не турбують їх безпідставно. Невтручання у діяльність сумлінного бізнесу – один із визначальних моментів у створенні привабливого інвестиційного клімату на території прикордонних Чернівців», зазначив Ярослав Городенський.  

              За словами начальника чернівецької податкової, інвестори, котрі вклали кошти у чернівецькі підприємства, розраховують на те, що в особі нашої держави отримають надійного і прогнозованого ділового партнера. Якраз Міністерство доходів і зборів України швидкими темпами реформується і бере за зразок найпередовіші світові досягнення у сфері оподаткування. Враховуючи європейські традиції відповідального ставлення до сплати податків, інвестори демонструють таку ж податкову поведінку в Україні. Ризикові операції, а тим більше схеми мінімізації для підприємств з іноземним капіталом, як правило, не характерні.

             Тенденцію до скорочення кількості перевірок бізнесу в Чернівцях фіксуєтьуже три роки поспіль. Протягом десяти місяців 2013 року в Чернівцях проведено 43 планові документальні перевірки. За такий же період торік податкові аудитори здійснили 58 планових перевірок суб’єктів підприємництва.

                 Варто нагадати, що  з 1 січня  2014 року  впроваджуються електронні  перевірки для платників податків, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності. Це дозволить звести до мінімуму спілкування суб’єктів господарювання з інспекторами. А вже з 2016 року такі перевірки  зможуть використовувати всі інші платники податків,  за умови, що вони не відносяться до ризикової категорії. 

Інформаційно-комунікаційний відділ ДПІ у м. Чернівцях


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.