Рубрика: Політика

29 липня

Росія остаточно відмінила "чорні списки" для українців

foto

Міністерство закордонних справ Росії підтвердило рішення президента Росії Дмитра Мєдвєдєва про відмову в україно-російських відносинах від практики "чорних списків".

Про це заявив виконуючий обов'язки глави МЗС Росії Андрій Денисов під час телефонної розмови зі своїм українським колегою Костянтином Грищенком.

Під час розмови також було обговорено інцидент, пов'язаний з відмовою у в'їзді на територію Росії в ніч з 22 на 23 липня громадянину України Василю Овсієнку.

Російська сторона висловила жаль щодо скоєного і поінформувала про здійснення заходів з метою недопущення повторення подібних інцидентів у майбутньому.

Нагадаємо, 12 липня президент РФ Дмитро Мєдвеєдєв ухвалив рішення про скасування на основі взаємності від обмежень на в'їзд громадян у відносинах між Росією та Україною і дав необхідні доручення.

Зазначимо, що у червні посол РФ в Україні Михайло Зурабов заявляв, що найближчим часом "чорні списки" між Україною і Росією не будуть скасовані. Він зауважив, що зі списків вилучать росіян, які "виявилися заручниками певного етапу наших взаємин", але про повну відміну не йдеться.

Раніше президент Віктор Янукович заявив, що "чорні списки" громадян Росії, яким заборонено в’їзд на територію України, залишаються чинними.

Він заявив, що список "персон нон-грата" і скорочується, і поповнюється. Президент повідомив, що це питання вирішується на рівні спецслужб двох країн.
 


29 липня 2010, 20:38
ТСНСхожі новини


МЗС Словаччини вибачилося перед Україною за жарт свого прем'єра про Закарпаття

На Закарпатті судитимуть буковинця, за спробу вивезти цінні картини до ЄС

Співробітників посольства України в Польщі затримали за спробу вивезти валюту, золото і цигарки

На території Національного природного парку «Синевир» виявили браконьєрів

Поліцейські Закарпаття за вихідні виявили майже три сотні порушень карантину

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину