Рубрика: Культура

29 липня

Видавництва Закарпаття чекають на "Форумі видавців" у Львові

foto

15-19 вересня у Львові відбудеться "Форум видавців". Це найбільший книжковий ярмарок та літературний фестиваль в Україні та один з найбільших у Східній Європі. Крім українських, представлені книги з Росії, Польщі, Австрії, Франції, Литви, Німеччини, Ізраїлю.


Найважливішими акціями програми Форуму є: Міжнародний літературний фестиваль за участі близько 200 письменників з України та 18 країн світу; проводиться за підтримки посольств та культурних центрів. Проводиться з 2006 р. 
Бізнес-форум з фокусною темою «Українське книговидання в умовах кризи: час змін» за участі керівників центральних та місцевих органів влади, політиків, керівників видавництв, журналістів, експертів з інших країн. Проводиться з 2007 р.
Західно-український біблітечний форум – за участі керівників національних бібліотек, директорів ЦБС західно-українських областей, керівницітва Української бібліотечної асоціації, програми «Бібліоміст», керівників міста і області, видавців, письменників. Проводиться вперше.
Всеукраїнський конкурс «Найкраща Книга Форуму-2010». В минулі роки представлялося до 500 нових книжок від 100 видавництв. Призовий фонд, встановлений ГО «Форум видавців» - 50 тисяч гривень. Додатково встановлюються нагороди від партнерів. Проводиться з 1995 р.
Книжковий ярмарок відбудеться 16-19 вересня 2010 р. у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17). Його учасники – понад 600 українських та іноземних видавництв книжок та періодичних видань, книготорговельні підприємства, друкарні, виробники електронних видань, програмного забезпечення, аудіо- та відеопродукції, ВНЗ, бібліотеки, громадські організації, літературні агенції, асоціації, культурні центри та фонди. Проводиться з 1994 р.
Спеціальний гість – Адріан Сливоцький (Adrian Slywotzky) – один з 50-ти найвпливовіших експертів менеджменту у світі. Віце-президент, член ради директорів «Mercer Management Consulting, Inc.» – компанії, яка спеціалізується на створенні ділових моделей, що сприяють постійному зростанню капіталу.
Офіційне відкриття 17 Форуму видавців у Львові і 5 Міжнародного літературного фестивалю відбудеться 15 вересня у Львівській обласній філармонії.
Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкраща Книга Форуму видавців-2010» відбудеться 16 вересня. Місце проведення уточнюється.
Кількість учасників – понад 600
Кількість відвідувачів – від 60 тисяч
Кількість авторів – понад 200
Кількість заходів у програмі – від 300.

Заходи проводяться в Палаці Мистецтв, Національному академічному українському драматичному театрі ім. Марії Заньковецької, Духовному театрі «Воскресіння», Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса, обласній філармонії, в музеях, мистецьких галереях, бібліотеках, навчальних закладах, клубах, кав’ярнях, на вулицях.

Ярина Черняк, прес-секретар ГО "Форум Видавців"
 


29 липня 2010, 16:28
Сергій РоманенкоСхожі новини


Виставку художників Тячівщини представили в мукачівському замку

Фестиваль «Де бере початок Тиса» відбувся на Рахівщині

На Виноградівщині триває наукова етнографічна експедиція (ФОТО)

Мукачівський зразковий театр "Росинка" привіз додому два перші місця зі Всеукраїнських фестивалів

В Альпах і Карпатах завершилися зйомки українського фентезі «Тільки Диво»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину