Рубрика: Суспільство

04 грудня

Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

foto

Бустерні дози вакцин Pfizer та Moderna виявилися найефективнішими з усіх, які використовуються у Британії, згідно з новим дослідженням

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Повідомляється, що у Великій Британії провели перше дослідження ефективності бустерних доз різних вакцин. Дослідження проводили на майже 3000 добровольців експерти з Університету Саутгемптона. Його опублікували у провідному медичному журналі Lancet.

Згідно з ним, усі сім вакцин показали ефективність проти COVID-19. Зокрема бустерні дози вакцини можуть знизити ризик захворювання на більш ніж 93%. Однак учені зазначають, що деякі вакцини демонструють кращі результати, ніж інші. Зокрема кращий результат отримали вакцини компаній Pfizer та Moderna. ЗМІ відзначає, що Велика Британія може замовити додаткові 114 мільйонів доз цих двох вакцин для щеплень у найближчі два роки.

Зазначається, що, станом на сьогодні, у країні кожен дорослий громадянин може отримати бустерну дозу вакцини. Раніше цього тижня голова компанії Pfizer заявив, що бустерні дози від COVID-19 швидше за все доведеться робити щороку.

Також повідомляється, що, згідно з результатами дослідження, вакцини дають однаково сильну відповідь проти всіх відомих варіантів вірусу, включаючи Дельту. На думку дослідників, це означає, що бустерні дози вакцини також зможуть захистити від Омікрону.


04 грудня 2021, 10:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Темпи вакцинації у Закарпатті зросли на 68%

КВУ назвав головні ризики запровадження е-голосування в Україні

На Закарпатті четверо українців намагалися «купити» на кордоні звільнення від самоізоляції

Комплексне обстеження організму - Чек-ап

Wi-Fi в горах: максимальный комфорт

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено