Рубрика: Бізнес

29 листопада

Купити квартиру в новобудові - як зробити правильний вибір

Купівля власного житла – це хвилюючий і відповідальний крок. Адже це серйозне інвестування коштів. Особливо хвилюючою є покупка у новобудові. І хоча вторинне житло - це надійніше, але саме новобудови сьогодні користуються популярністю. Знайти своє житло можна в ЖК Русанiвська Гавань Ковальська. А у цій статті ми розповімо, як правильно зробити свій вибір.

Переваги покупки квартири в новобудові

У кожного із цього приводу своя думка. Але тут ми назвемо основні переваги житла у новобудові:

  • по-перше, під час будівництва використовуються лише сучасні технології;
  • по-друге, у всіх новобудовах планування більш вдале;
  • по-третє, більш розвинена інфраструктура.

Також не можна забувати про доступну вартість, особливо коли йдеться про покупку ще на етапі будівництва. Сьогодні купити квартиру в новобудові допоможе компанія "Ковальська", яку сміливо можна називати надійним забудовником.

Русанiвська Гавань Ковальська

Як вибрати квартиру в новобудові?

Це завжди має бути виважений вибір. Необхідно оцінювати всі аспекти, а насамперед вартість. Тому слід аналізувати загальний стан ринку первинного житла. Такий підхід допоможе практично відразу відкинути усі невідповідні варіанти. Пам'ятайте, завжди можна знайти найбільш вдалий варіант саме для вас.

Коли ви визначилися з ціною, вам можна розпочинати наступний етап – вибір району. Природно, що ближче до центру міста, то вища вартість. Але ціни впливає також і технологія будівництва. І цей фактор також треба враховувати. Сучасні матеріали допомагають будувати енергоефективні будинки з більшим терміном експлуатації. Тому й квартира в новобудовах набагато дорожче коштує, ніж у звичайних панельках.

Не можна не звернути увагу на репутацію забудовника. Вже не секрет, що багато компаній призупиняють будівництво об'єкта, отримавши від інвесторів гроші. Тому перед тим, як укладати договір, важливо ознайомитись із вже виконаними об'єктами. Коли ви визначилися з усіма важливими вам факторами, то можна детальніше вивчати обрані будинки. Важливо також звернути увагу на відгуки інших покупців.

Навіщо відвідувати будівництво?

Саме поїздка на будмайданчик дасть змогу оцінити рівень готовності будинку. Принаймні, ви точно знатимете, чи не бреше забудовник на своєму сайті. Також під час поїздки ви матимете можливість оцінити район розташування будинку, ознайомитись з інфраструктурою. Важливо також поспілкуватися зі спеціалістами та оцінити їхню готовність відповідати на питання потенційних покупців.


29 листопада 2021, 14:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Лучшие беспроводные наушники: важные детали

Курс валют на 21 січня

Популярные планшеты от интернет-магазина Территория Твоей Техники

Курс валют на 20 січня

Курс валют на 19 січня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено