Рубрика: Суспільство

13 серпня

Українські діти споживають цукру втричі більше норми – Ляшко

foto

Українські школярі споживають втричі більше цукру від рекомендованої медиками норми, що призводить до розвитку ожиріння у дітей 11-17 років

В середньому діти до 3-х років вже споживають близько 50 грамів цукру за добу при нормі 25 грамів, а школярі – 67 грамів.

Такі данні навів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час першого Регіонального форуму "Реформа шкільного харчування", повідомляє Укрінформ.

За словами міністра, причинами надмірного споживання цукру є солодкі газовані напої та низька фізична активність підлітків.

"Це призводить до того, що у нас ожиріння у дітей. Наприклад, 12% хлопців і 8% дівчат мають ожиріння у віці 11-17 років. Саме в шкільний період", – сказав Ляшко.

Міністр закликав прикласти зусиль для організації правильного харчування дітей, щоб попередити в майбутньому появу різних захворювань.

Він підкреслив, що меню, яке наразі запроваджується в школах, показує, що здорове харчування – це не тільки корисно, а ще й смачно і різноманітно.

Нагадаємо, усі українські школи повинні запровадити нове шкільне меню з 1 січня 2022 року.

Раніше планувалося, що перехід на нове меню розпочнеться у всіх школах з 1 вересня 2021 року. Проте частина закладів уже уклали договори з постачальниками без урахування нових норм.


13 серпня 2021, 16:26
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

На кордоні з Угорщиною затримали псевдоанглійця

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено