В результаті ДТП, що сталася на Виноградівщині, загинув чоловік

foto

Вчора, 31 липня, до поліції Виноградова надійшло повідомлення про аварію з летальним наслідком, що трапилася на відрізку дороги між селами Сасово та Теково Берегівського району

За викликом оперативно прибули слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Закарпаття та працівники поліції Виноградова. 

Оглянувши місце автопригоди вони встановили попередні обставини аварії. З’ясовано, що 28-річний мешканець села Неветленфолво, керуючи автомобілем «Audi A-8», допустив наїзд на пенсіонера, який рухався у попутному із ним напрямку, і раптово вийшов на проїжджу частину дороги.

Внаслідок отриманих травм 66-річний житель села Сасово загинув на місці ДТП. 

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. У справі призначено ряд експертиз для встановлення остаточних причин аварії.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.