Рубрика: Суспільство

26 липня

В Україні можуть дозволити змішування Pfizer та Moderna – МОЗ розробляє інструкцію

foto

Міністерство охорони здоров'я розглядає питання щодо комбінування м-РНК вакцини при проведенні щеплення проти COVID-19

Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю виданню "Апостроф" сказав заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Міністерство охорони здоров'я України ухвалює подібні рішення, спираючись на результати міжнародних досліджень, рекомендації виробника вакцини й аналізу аналогічного досвіду інших держав.

"Національна технічна група експертів з питань імунізації, як головний дорадчий орган МОЗ, рекомендувала дозволити так зване мікшування (змішування) вакцини, але при чіткому дотриманні певних умов. Йдеться про можливість введення другої дози препарату Comirnaty/Pfizer-BioNTech після першої дози м-РНК вакцини Moderna, якщо немає можливості закінчити вакцинацію таким же препаратом. Також, якщо у людини була важка алергічна реакція організму на першу дозу векторної вакцини від AstraZeneca, дозволяється ввести другу дозу Comirnaty за рішенням лікаря", - сказав Кузін.

Головний держсанлікар додав, що відповідне рішення групи експертів уже є. За його словами, розглядається питання про оформлення відповідного наказу та розробку детальних покрокових інструкцій.


26 липня 2021, 13:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Італія ввела обов'язкову вакцинацію всіх працівників

ВООЗ призупинила сертифікацію російської вакцини «Спутник V»

Вчені пояснили, чому змії пережили динозаврів

На Закарпатті державні виконавці стягнули з боржників понад 90 мільйонів гривень аліментів

Что нужно успеть до начала новогодней суеты?

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено