Рубрика: Політика

09 липня

Закарпатська митниця розпочала працювати в новому форматі

foto

Як відомо, Закарпатська митниця з 1 липня розпочала працювати як єдина юридична особа, зоною діяльності якої визначено територію Закарпатської області. А це – 19 пунктів пропуску на кордоні України з Румунією, Угорщиною та Словаччиною. Зі штатною чисельністю – 927 посадових осіб

Перехід у нову структуру проходить відповідно до запланованих заходів. Усі підрозділи митниці працюють у штатному режимі. Затримок у митному оформленні громадян та суб’єктів ЗЕД не має.

Функціонування митних органів у форматі єдиної юридичної особи є розповсюдженою європейською практикою та передбачає оптимізацію адміністративних, кадрових та багатьох інших ресурсів.

Закарпатська митниця, як й інші митні органи України, стане більш – орієнтованою на високі технології та зручний сервіс для підприємців та громадян, а працівники, які пройшли тестування з питань кваліфікації та благонадійності, зможуть ефективно здійснювати митні процедури, протидіяти контрабанді та іншим порушенням митного законодавства.

До слова, що на митному посту «Ужгород-автомобільний», що на українсько-словацькому кордоні, запроваджено експеримент «Нове обличчя митниці». Тут до роботи залучені фахівці, які отримали найвищі бали за результатами тестувань та продемонстрували нульову толерантність до корупції.

Закарпатська митниця


09 липня 2021, 10:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Рахівщині затримали наркоторговця

На Закарпатті поліцейські припинили роботу ще шести підпільних ігротек

Британія, США та Австралія створили нове оборонне партнерство

Качинський виключає можливість Polexit: Варшава однозначно бачить своє майбутнє в ЄС

Іноземця, якого розшукував Інтерпол, видворили з України

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено