Рубрика: Суспільство

29 червня

В Україні розпочалася додаткова сесія ЗНО

foto

В Україні 29 червня розпочалася додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування, першим предметом абітурієнти будуть складати хімію

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Допуск учасників до пункту розпочався о 9:50 і триватиме до 10:50. “Звертаємо увагу, що в запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, у який учасникові / учасниці ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску", - йдеться у повідомленні.

Додаткова сесія зовнішнього незалежного тестування триватиме по 4 липня. 29 червня відбудеться ЗНО з хімії, 1 липня - з англійської мови, 2 липня - з німецької мови, 5 липня - з іспанської мови, 6 липня - з французької мови, 7 липня - з математики та математики рівня стандарту, 8 липня - з фізики, 9 липня ЗНО з української мови та української мови та літератури, 12 липня - ЗНО з історії України, 13 липня - з біології, 14 липня - з географії. Оголошення результатів додаткової сесії ЗНО відбудеться до 23 липня.

Додаткова сесія ЗНО проводиться щороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.


29 червня 2021, 11:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Особливості механічної чистки вигрібних ям та замовлення послуг асенізатора

З понеділка в школах Мукачева відновлюється навчання

На Закарпатті 9 лікарень безоплатно лікують інсульти за договором з НСЗУ

Третина України без опалення

WADA провело спецоперацію та знайшло докази маніпуляцій антидопінгового центру України

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено