Рубрика: Надзвичайне

15 червня

Підприємство добровільно відшкодувало завдані державі збитки

foto

Державні інспектори з охорони навколишнього середовища під час планової перевірки додержання вимог природоохоронного законодавства на ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» зафіксували порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів

Згідно матеріалів перевірки встановлено, що суб’єктом господарювання проводився скид зворотних (стічних) вод із перевищенням нормативів гранично допустимих скидів (ГДС), Керівнику ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат» було видано припис для усунення виявлених порушень. 

Під час позапланової перевірки, проведеної фахівцями Державної екологічної інспекції у Закарпатській області, за невиконання припису посадові особи підприємства притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 188-5 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Розмірів відшкодування збитків, заподіяних водним об’єктам внаслідок скидів забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановленого нормативу ГДС, становить 25134,29 грн. Лісохімічному комбінату було виставлено претензію для добровільного відшкодування завданих державі збитків, які підприємство сплатило у повному обсязі. 

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області

15 червня 2021, 19:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У 346 закладах освіти Закарпатської області провели перевірки

Ужгородські патрульні виявили водія, який вчинив ДТП і поїхав з місця події (ВІДЕО)

Вночі в Ужгороді спалахнула пожежа в багатоквартирному будинку (ФОТО)

На Хустщині застряг вантажний автомобіль

Cловаччина зареєструвала новий максимум заражень коронавірусом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено