Рубрика: Суспільство

29 травня

Явка на ДПА з математики склала 12%

foto

Участь у державній підсумковій атестації з математики, яка цього року відбувалась у формі зовнішнього незалежного оцінювання, взяли менше ніж 12% учнів і студентів, які цього року здобувають повну середню освіту

Про це свідчать дані регіональних центрів оцінювання якості освіти за підсумками проведення ЗНО з математики, повідомляє Освіта.ua.

Цього року тест ЗНО з математики поділений на два рівні – стандарт і профільний.

Випускники, які здобувають повну загальну середню освіту і не планують вступати до закладів вищої освіти, мали можливість узяти участь у тестуванні за бажанням і скласти тест із математики рівня стандарту.

Результати тестування, за бажанням випускника, могли бути враховані як результати державної підсумкової атестації за шкільний курс з математики.

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у державній підсумковій атестації з математики взяли 9 246 осіб, що становить 11,96 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.

Для учасників тестування рівня стандарту була організована робота окремих аудиторій і навіть окремих пунктів тестування.

Найменша явка на ДПА з математики зафіксована в Чернівецькій області – 3,61%. Найвища явка зафіксована у Львівській та Одеській областях (по 17%) та столиці України – 21,50%.

Учасники, які не виявили бажання проходити підсумкову атестацію з математики, отримають свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти із записом «звільнений(а)» від ДПА.

Як відомо, навесні цього року парламентом ухвалений закон, метою якого є зниження ризиків розповсюдження коронавірусної хвороби через скупчення учасників ЗНО у пунктах тестування. Згідно з нормами закону випускники в цьому році звільнені від проходження обов'язкової державної підсумкової атестації у формі ЗНО.

2020/21 навчальний рік був проголошений Роком математичної освіти в Україні, основною метою проведення якого мало стати приділення уваги до проблем математичної освіти.


29 травня 2021, 16:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено