Рубрика: Суспільство

27 травня

В ООН спрогнозували рекордно теплий рік у найближчі п'ять років

foto

Середня температура на планеті підніметься як мінімум на один градус Цельсія вище за температурні значення доіндустріальної доби

У найближчі п'ять років з імовірністю 90% настане найтепліший рік. Про це сказано у звіті Всесвітньої метеорологічної організації, який опублікували в четвер, 27 травня.
 
За прогнозами метеорологів ООН, середня температура на планеті в кожен з років цього п'ятирічного періоду буде щонайменше на один градус Цельсія вищою за температурні значення доіндустріальної доби.
 
"Імовірність того, що в найближчі п'ять років щонайменше один рік перевершить показники 2016-го, який визнано найтеплішим роком на цей момент, становить 90%", - сказано в повідомленні.
 
Вчені вважають, що в найспекотніший рік температура з імовірністю 40% може перевищити доіндустріальний рівень на 1,5 градуса. При цьому в 2020 році середня температура перевищила базові значення доіндустріальної доби на 1,2 градуса.
 
У свою чергу, у Паризькій кліматичній угоді поставлено за мету стримати зростання середньої світової температури на рівні значно нижчому, ніж +2 градуси Цельсія.

 


27 травня 2021, 13:00
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено