Рубрика: Суспільство

26 травня

В Ужгороді організували табори відпочинку для дітей

foto

На базі шести навчальних закладів

Рішення про організацію відпочинку дітей і підлітків влітку 2021 року підтримали сьогодні на засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради.
Зокрема, погодили організацію таборів відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з денним перебуванням в одну зміну терміном 14 днів з 09.06.2021 до 30.06.2021 за кошти міського бюджету на базі загальноосвітніх шкіл:

- № 6 ім. В.С. Гренджі-Донського (150 дітей);
- № 7 (90 дітей);
- багатопрофільного ліцею «Інтелект» - ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 (150 дітей);
- № 15 (150 дітей);
- № 19 (180 дітей);
- № 20 – ліцей «Лідер» (210 дітей).

Відповідно до рішення, управління освіти має розробити та затвердити кошторис витрат, організувати розподіл путівок за кошти бюджету, забезпечити табори педагогічними працівниками, медперсоналом та затвердити норми харчування на одну дитину у розмірі 50 грн/день. Дозволили залучати спонсорські, батьківські та кошти з інших джерел, не заборонених законодавством. 
Керівники установ, на базі яких організовуються табори, повинні своєчасно підготувати заклади до прийому дітей із застосуванням протиепідемічних заходів.
Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ужгородського управління головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області та Ужгородська міжрайонна філія державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» контролюватимуть дотримання належних санітарно-гігієнічних умов у таборах.
Департамент соціальної політики має забезпечити контроль, реєстрацію оздоровчих закладів будь-яких форм власності та здійснення єдиного моніторингу літньої оздоровчої кампанії 2021 року в Ужгороді.

 


26 травня 2021, 11:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено