Рубрика: Суспільство

19 травня

Прокуратура оскаржує "земельні" рішення сесії Ужгородської міськради

foto

Депутати в Ужгороді «роздерибанили» зелені зони в Боздоському парку на березі Ужа та «Кірпічці» – саме під таким заголовком наприкінці березня в одному з регіональних ЗМІ з’явилася інформація стосовно питань, винесених на розгляд сесії міської ради з порушенням вимог законодавства, як вважала громадськість

Встановлено, що із зазначеного переліку сесійних питань, які викликали значний суспільний резонанс, більшість депутати таки самостійно зняли з порядку денного на довивчення чи відмовили у прийнятті рішень. Йдеться про передачу в оренду територій заводу «Модуль», скверу на перехресті вулиць Мукачівської та Одеської, передачу у власність земельних ділянок на вул. Баб’яка та пл. Петефі тощо.
Водночас щодо інших чотирьох питань прийнято позитивне рішення. Зокрема, йдеться про надання дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування будинків, господарських будівель і споруд по вулицях А. Макаренка, І. Ольбрахта та 8-го Березня у м. Ужгороді. 
Разом з цим, вивченням цих рішень органами прокуратури області встановлено, що їх прийнято з суттєвими порушеннями земельного та містобудівного законодавства. У зв’язку з цим Ужгородською окружною прокуратурою оскаржено зазначені рішення міськради до Закарпатського окружного адміністративного суду із вимогою їх скасування.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

 


19 травня 2021, 15:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Бустерні дози Pfizer та Moderna дають найкращий захист з усіх вакцин

За 11 місяців 2020 року закарпатські митники зафіксували понад дві тисячі порушень на кордоні

У НАН назвали кількість українців до кінця століття

В області виконали понад 500 тисяч щеплень від COVID-19

На Закарпатті 916 осіб з інвалідністю скористались послугами служби зайнятості з початку року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено