Рубрика: Бізнес

18 травня

Чому автовласники купують КАСКО ARX?

Вибір страхової компанії вимагає попереднього аналізу надійності страховика, якості роботи і умов програм. 12 років страхова компанія ARX є № 1 на ринку КАСКО в Україні. За підсумками роботи у 2020 році ARX із результатом понад 1,6 млрд грн страхових премій за п'ятьма програмами КАСКО отримала «Фінансовий Оскар» від журналу «Бізнес». Чим приваблює страховик автовласників?

5 програм страхування

КАСКО Все включено. Максимальний захист авто до 15 років, вибір франшизи від 0 до 10 %.

КАСКО Смарт. Максимум відшкодування ризиків. Страхування авто до 10 років, знижка 5 % за встановлення телематики. Можливість отримати знижку до 30 % за обережний стиль водіння.

КАСКО Класик. Оптимальний набір найпоширеніших ризиків для автомобілів, франшиза від 0 %, страхування авто до 15 років.

КАСКО Лайт. Страхування авто до 10 років, клієнт сам вибирає набір опцій. У базовому наборі: ДТП, викрадення, повне знищення авто стихією.

КАСКО 5+. Найвигідніший варіант для власників авто від 3 до 10 років. Покриває основні ризики, додаткова опція — пошкодження вітрового скла.

Вигідні умови

Під час вибору програми страхування клієнти враховують додаткові вигоди, які пропонує компанія. Найпопулярніші серед автовласників преференції програм КАСКО від ARX:

  • телеурегулювання — достатньо зателефонувати в офіс і повідомити про страховий випадок, далі клієнт відстежує врегулювання дистанційно;
  • кількість заяв від клієнта на відшкодування збитку протягом строку дії договору не обмежена і не залежить від попередніх виплат;
  • індивідуальний тариф для кожного водія та транспортного засобу – враховується досвід та рік випуску авто;
  • компенсація заміни запчастин без урахування амортизації;
  • 50 % відшкодування вартості заміни замка запалювання, дверного замка, втрачених ключів і перенастроювання електронної системи включення двигуна;
  • 3 евакуації авто з місця ДТП протягом року — до 2000 грн в Україні, до 200 євро в країнах Європи, колишнього Радянського Союзу;
  • надійна клієнтська підтримка в режимі 24/7/365 у будь-якому зручному для клієнта форматі;
  • мобільний додаток My ARX — всі поліси і спілкування в чаті доступні незалежно від доступу до інтернету;
  • оплата страхування частинами.

Також у програмах включена прив'язка вартості авто до євро для захисту від інфляції та відсутність обмежень на парковку за ризиком «викрадення».

93 % клієнтів програми КАСКО Все включено повністю задоволені якістю врегулювання страхового випадку. В середньому виплату відшкодування клієнти ARX за програмами КАСКО отримують за 19 днів.


18 травня 2021, 11:25
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 3 серпня

Кожна третя перевірка Держпраці виявляє порушення трудового законодавства

Как сделать вход в личный кабинет в казино Монослот

Курс валют на 29 липня

Переказ коштів з картки на картку: миттєві перекази з картки будь-якого банку онлайн

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено