Рубрика: Суспільство

12 травня

На Закарпатті стає більше власників ID-карток з КЕП

foto

78 закарпатців уже скористалися безкоштовною послугою міграційної служби – внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) на безконтактний електронний носій ID-картки. Найчастійше за отриманням даної послуги звертаються в Ужгороді, Мукачеві та Берегові

Внесення КЕП до ID-картки надає паспорту додаткової юридичної сили. Відкриває можливість користуватися різноманітними електронним сервісами державних органів, отримувати адміністративні та банківські послуги, не виходячи з дому. Наявність КЕПу значно розширює можливості українців під час користування мобільним додатком «Дія» та Порталу електронних послуг.

Послуга доступна для громадян України, які досягли 18-річного віку. Надається за бажанням і безкоштовно. Власники раніше виданих ID-карток для внесення КЕПу можуть звернутися до будь-якого підрозділу міграційної служби. Якщо ж людина тільки подала документи на оформлення електронного паспорта, то активувати свій цифровий підпис вона зможе при отриманні готового документа в підрозділі за місцем реєстрації. Для запису КЕП на чип ID-картки потрібен PIN-код (PIN 2), який особисто вказується власником електронного паспорта під час його отримання.

Ольга Поштак, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДМС в Закарпатській області


12 травня 2021, 12:13
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З наступного року паркування на центральних вулицях Мукачева буде платним

Осінні канікули у школах можуть продовжити до місяця через коронавірус

МОЗ розширить перелік професій для обов’язкової COVID-вакцинації

Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня

МОЗ: "Не вакцинованих від COVID-19 до листопада освітян буде відсторонено від роботи"

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено