Рубрика: Суспільство

20 лютого

Українці стали рідше хворіти на грип

foto

Великої кількості випадків захворювання в цьому епідсезоні не було завдяки карантинним заходам, запровадженим через коронавірус

В Україні зменшується кількість випадків захворювання на грип. Про це головний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав у програмі Свобода слова Савіка Шустера.

Він зазначив, що пандемія COVID-19 спочатку розвивалася прогнозовано, оскільки ніхто не міг змоделювати поведінку нового вірусу.

За його словами, тепер "ми бачимо, що хвороба накладається на сезонне поширення грипоподібних захворювань... Тобто, два піки: жовтень - листопад і лютий - початок березня".

"У нас прогнозовано також відзначається зростання кількості цих випадків, але воно менше за рахунок того, що ми свого часу ввели жорсткі карантинні обмеження на початку січня, і ми вже трохи розтягнули в часі це стрімке зростання", - уточнив головний санітарний лікар.

Водночас, як зазначив Ляшко, все залежить "не тільки від самого збудника, а й від нас".

"У країнах, в яких дотримуються санітарних норм, зменшується циркуляція коронавірусної хвороби, а паралельно з цим зменшується кількість випадків грипу та грипоподібних захворювань. У нас також зменшується кількість (випадків - ред.) грипу та грипоподібних захворювань", - зазначив Ляшко.

Він зазначив, що в Європі і США спостерігається зниження кількості випадків кору і краснухи, які передаються таким же чином, що і грип, і коронавірус.

За матеріалами Кореспондент


20 лютого 2021, 14:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Як і де отримати "Доступні ліки" на Закарпатті: інструкція

Школи Ужгорода ідуть на карантин із дистанційною формою навчання

80 тисяч гривень аліментів сплатив закарпатець своїм синам після застосування обмежень

В Україні створили Держслужбу у справах дітей

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено