Рубрика: Кримінал

15 лютого

Через приховані сигарети мешканець Виноградівщини позбувся авто

foto

Скільки б для переміщення прихованого товару тайників, спеціально виготовлених вмілими руками порушників в автомобілях не було, досвідчені закарпатські митники їх виявляють, документуючи факти та вилучаючи не лише предмети правопорушення, а й транспортні засоби

Так, наївно сподівався 22-річний житель Виноградівщини, ретельно приховавши понад сотню пачок сигарет у двох тайниках іномарки «SKODA OCTAVIA», перетнути українсько-угорський кордон для подальшого перепродажу тютюнових виробів.

Виїжджаючи з України через митний пост «Вилок», що на українсько-угорському кордоні, під час проходження митно-прикордонного контролю, свідомо обрав спрощену смугу - «зелений коридор». Та, враховуючи результати аналізу ризиків, інспектори-пошуківці направили транспортний засіб в «червоний коридор» для проведення поглибленого огляду.

Однак, перед початком детального огляду, митники ще раз уточнили у закарпатця, чи нічого прихованого через кордон не везе. Хлопець заперечив наявність в іномарці товарів, заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Тож, митникам залишилося перевірити «добросовісність» співвітчизника. Результати перевірки не забарилися. В автівці знайшли приховані тютюнові вироби «PhilipMorris Novel Remix» з акцизною маркою України в загальній кількості 178 пачок.

- Сигарети знаходилися рівномірно розподілені у двох спеціально виготовлених тайниках у порогах автомобіля з обох боків транспортного засобу, - розповідають інспектори-пошуківці. - Доступ до вмісту тайників став можливим через отвори, що знаходилися у салоні автомобіля з внутрішньої сторони порогів, після демонтажу водійського та переднього пасажирського сидінь та зняття спеціально виготовлених металевих пластин розмірами 16 х 10 см, які кріпилися до порогу спеціально виготовленим механізмом. Сигарети додатково були упаковані у прозору вакуумну плівку кустарним способом.

Цікаво, що під час надання письмового пояснення, молодик почав запевняти, що він не приховував цигарки у своєму авто. Митники по базі з’ясували,  що даний легковик особисто ним ввезений на територію України 08.02.2021. З часу в’їзду водій свій транспортний засіб нікому не передавав у користування. Та пояснити, як приховані цигарки опинилися в його автівці, він не зміг, «клеївши» дурня.

Тож, за вчинення правопорушення, передбаченого ч.2 статтею 483 митного кодексу України, відносно закарпатця складено протокол. До слова, молодий хлопець раніше вже притягався за порушення митних правил за статтею 483 МКУ. Тож, в даному випадку відповідальність передбачає - накладення штрафу в розмірі 200 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами, що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Виявлені сигарети з фільтром, вартістю понад 8 тис грн, та іномарка «SKODA OCTAVIA», оцінена у понад 120 тис грн, вилучені до рішення суду.

Пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби


15 лютого 2021, 13:19
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Хабар за безперешкодний проїзд до кордону – на Закарпатті підозрюють поліцейського

На Закарпатті прикордонники затримали румуна, якого розшукував Інтерпол

Раніше судимий мешканець Сваляви продавав боєприпаси

Двох закарпатців судитимуть за незаконне переправлення групи мігрантів до ЄС

У Виноградові вбили чоловіка (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено