Рубрика: Бізнес

22 січня

Сигналізація Шериф – автомобіль під надійною охороною

Автосигналізація – життєва необхідність, а не просто новомодній електронний пристрій. Сигнализация Шериф – один із найбільш надійних варіантів. Він здатен вберегти автомобіль від викрадення незалежно від умінь автовикрадачів.

Головні переваги обладнання

Американський пристрій – надсучасна новинка, яка має ряд переваг над іншими виробниками. Компанія багато років займається саме випуском автомобільних сигналізацій, тому знає про них все.

Компанія робить все можливе, щоб захистити сигнал: його практично неможливо перехопити або відсканувати. Тому можна бути цілком впевненим, що з автомобілем буде все гаразд, навіть якщо він стоїть перед вікнами будинку. Власник транспорту може керувати не лише дверцятами свого авто, але і двигуном. За допомогою пульта можна заблокувати мотор на відстані.

Чутливий датчик удару реагує не лише на спроби проникнути в салон. Будь-який контакт з корпусом автомобіля призводить до передачі сигналу на пульт власника.

Серед інших переваг варто відзначити:

  • двосторонній зв’язок з автовласниками;
  • дистанційне керування на великій відстані;
  • супутникові модулі; висока чутливість;

автовизначення власника (варто лише наблизитися до машини, щоб сигналізація розблокувала дверцята) і т. д.

Досвідчені власники техніки можуть сказати, що і інші виробники пропонують те ж саме. Але лише Шериф використовує власні напрацювання та запатентовані технології.

Унікальні технології виробника

Компанія розробила власні методи захисту сигналу, які майже на 100% унеможливлюють його перехоплення або сканування. Ці технології захисту компанія тримає під грифом секретності. Але практика доводить, що саме техніку з сигналізацією Шериф важче викрасти. Автомобільні крадії навіть не намагаються зазіхати на автомобіль з такою системою захисту.

Датчик руху в салоні, надчутливий сенсор удару, дистанційне блокування двигуна – лише частина переваг, які пропонує американська компанія. Вартість надійного комплекту охорони цілком виправдана.


22 січня 2021, 13:46
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Эксклюзивные бонусы Пинап до 170 000 гривен

Актуальний податковий календар на березень 2021 року

Курс валют на 2 березня

Курс валют на 1 березня

Курс валют на 26 лютого

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину