Рубрика: Суспільство

20 січня

Понад половина українців не готові вакцинуватись від COVID-19 - опитування

foto

В Україні більше ніж половина опитаних людей не готові вакцинуватись від коронавірусу, навіть за умови, якщо щеплення буде безплатним. Такі дані опитування, проведеного 14-16 січня, оприлюднила Соціологічна група "Рейтинг"

"Готові вакцинуватись від коронавірусу, якщо вакцина буде доступна в аптеках, – 39%, не готові – 56%. За умови, якщо щеплення буде безкоштовним, готові вакцинуватись – 43% (не готові – 52%)", - йдеться у результатах дослідження.

Підтримка безкоштовної вакцинації у динаміці, як вказано, впала, адже у листопаді безкоштовне щеплення підтримували 55%. Натомість кількість тих, хто готовий прищепитися платною вакциною, дещо зросла.

Противників вакцинації відносно більше серед представників середньої вікової групи (30-49 років), жінок, жителів малих міст та тих, хто не боїться захворіти.

Вибіркова сукупність опитування - 1600 респондентів віком від 18 років і старше. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,4%. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Терміни проведення: 14-16 січня 2021 року.


20 січня 2021, 14:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Приватні виші вперше отримали держзамовлення

1 серпня на Закарпатті щепили тільки 506 осіб

План вакцинації в липні виконано наполовину

За минулу добу на Закарпатті від COVID-19 щепили 3 225 осіб

За минулу добу від COVID-19 щепили понад 143 тисяч українців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено