Рубрика: Суспільство

16 січня

В Україні дев'ятикласники складатимуть ДПА письмово

foto

У Міносвіти спростували твердження, що учнів 9-х класів звільнять від підсумкової атестації або ж, що її проводитимуть в онлайн-форматі

У 2020/2021 навчальному році учні дев'ятих класів здаватимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) в навчальному закладі в письмовій формі, повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки України.
 
"Згідно з нормативними документами, атестація випускників 9-х класів може проводитися в навчальному закладі або у формі зовнішнього незалежного оцінювання. У той же час, наказ МОН №1262 встановлює, що в 2020/2021 навчальному році ДПА осіб, які завершують отримання базової середньої освіти, проводиться в навчальному закладі в письмовій формі", - пояснили в Міносвіти.
 
Окремо прес-служба зазначила, що інформація про те, що дев'ятикласники будуть звільнені від підсумкової атестації або те, що вона проходитиме онлайн, не є достовірною.
 
Також було спростовано твердження про те, що ДПА буде більш складним.
 
"Завдання для проведення атестації в навчальному закладі затверджує керівник установи. За цими ж нормами ДПА проводилася в 2018/2019 навчальному році", - заявили в Міносвіти.


16 січня 2021, 13:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські прикордонники зірвали дві нічні оборудки пачкарів

До завершення реєстрації на ЗНО залишилось три дні

Словаччина на тлі COVID-пандемії запроваджує комендантську годину

65% учнів мають недостатній рівень фізичної підготовленості

В Україні вже зробили понад три тисячі щеплень від COVID-19

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину