Рубрика: Політика

01 грудня

Слід Петрових: кого і як запам'ятають в Закарпатті

foto

В історії Закарпаття залишили слід щонайменше дві історичні фігури з прізвищем Петров. Як же запам'ятають в майбутньому третього Петрова - сучасника?

На зламі XIX-XX століть російський історик і педагог Олексій Леонідович Петров проводив дослідницьку роботу і на території сучасного Закарпаття . Її результатом стали 9 випусків «Матеріалів для історії Угорської Русі».

Радянський воєначальник, генерал армії Іван Юхимович Петров у 1920 воював на Західному фронті. У 1944-му війська його фронту визволили Західну Україну і Закарпаття від німецьких загарбників.

Офіцер спецслужб, генерал-майор і наразі ще Голова Закарпатської ОДА Олексій Геннадійович Петров мав шанс увійти в новітню історію Закарпаття.

У багатьох були сподівання, що саме силовику вдасться зламати "сітки" підкупу на місцевих виборах. Повірили у незбочене волевиявлення і деякі кандидати в міські голови від провладної партії.

25 листопада 2020 року Кабмін узгодив звільнення голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова. Трохи більше, або трохи менше  півроку - схоже, новий вимір дистанції, на якій Київ давав працювати не тільки Петрову, але і його попередникам Олексію Гетманенку та Ігорю Бондаренку.

Наразі корінний житель центральної України з піврічним досвідом перебування в Ужгороді прагне очолити найвищий представницький орган влади Закарпаття - обласну раду. Голосів "Слуг народу" та "Рідного Закарпаття" критично не вистачає. Тому кулуарні переговори виходять в публічну площину у формі тиску на групу депутатів-представників угорців. Саме так оцінюють вчорашні обшуки СБУ в приміщеннях угорських неурядових організацій та квартирі лідера угорців Закарпаття Василя Брензовича. 

Щоправда, це сигнал не для КМКС, на підтримку яких Олексію Петрову вже годі сподіватися. Це повідомлення бля БЮТівців, які найдовше вагаються, з ким формувати більшість в обласній раді.

Яким же буде сигнал у відповідь? Чи згуртуються закарпатці, щоб досягти власної переваги хоча б на своїй землі? І який тоді слід на Закарпатті залишить Петров?

Джрело: Голос Карпат


01 грудня 2020, 11:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В результаті ДТП, яка сталася на трасі Мукачево–Львів, загинула жінка-пішохід (ВІДЕО)

На Рахівщині поліція затримала чоловіків, які обікрали мисливсько-рибальський магазин

На Хустщині поліція затримала чоловіка, який завдав смертельних травм своєму братові

За минулу добу у 170 закарпатців підтверджено коронавірус методом ПЛР

Мукачівські поліцейські викрили зловмисника, який обміняв пенсіонерці фальшиві гроші

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину