Рубрика: Суспільство

20 листопада

Вейпінг по-новому: аргументи на користь pod-систем і стартових наборів

foto

Рік, що завершується, приніс світові чимало неприємних сюрпризів, найбільшим з яких стала пандемія COVID-19, яка знайшла відображення у всіх сферах діяльності людини і завдала величезної шкоди глобальній економіці

Змінилося на цьому тлі буквально все. Навіть курці, яких фахівці віднесли до групи ризику в разі зараження коронавірусом, змушені зібрати всю свою волю в кулак і всерйоз зайнятися пошуком способів відмови від згубної звички паління. Тим більше, що щоденна покупка сигарет б'є по бюджету, і в умовах наближення економічної кризи від неї краще позбутися. Зрозуміло, вивчати каталог вейп шопа cloudfall.com.ua теж доведеться з урахуванням нової реальності.

Втім, основна тенденція останніх років в вейп-індустрії, яка складається в помітному зростанні популярності компактних, простих, зручних і доступних пристроїв на зразок стартових наборів і pod-систем з низькою продуктивністю, з'явилася і раніше. У 2020 році вона лише посилилася, і тому є чимало причин.

По-перше, фахівці продовжують стверджувати, що курці і вейпери знаходяться в свого роду групі ризику в разі зараження новим типом вірусу. Незважаючи на те, що електронні сигарети завдають організму значно менше шкоди, назвати їх повністю нешкідливими все одно не виходить. Крім того, раніше вчені підкреслювали, що в умовах пандемії вейпінг може приховувати в собі ще один потенційний ризик, оскільки користувачі електронних сигарет видихають клуби густої пари. Саме в ньому можуть міститися частинки вірусу від уже інфікованої людини, які в такому випадку будуть активніше передаватися оточуючим.

Щоб виключити або мінімізувати цей ризик, можна перейти на використання пристроїв, що виробляють мінімальну кількість пари і дозволяють максимально швидко наситити організм нікотином. І найкращим вибором в цьому випадку стане pod-система з компактними розмірами і малою вагою, яка, до того ж, розрахована на роботу на надзвичайно низькій потужності, а значить продукує мінімальну кількість пари. Крім усього іншого, в таких пристроях, як правило, використовуються рідини на сольовому нікотині з підвищеною міцністю, що дозволяє втамувати нікотиновий голод організму вже після кількох затяжок.

Другий аргумент на користь малопотужних пристроїв полягає в тому, що останнім часом в пресі активно створюється негативний образ вейпера. Зараз вейпінг в багатьох країнах світу стали прирівнювати до звичайного паління, забороняючи його в громадських місцях і вводячи додаткові законодавчі обмеження аж до акцизних зборів і повного контролю над відповідною продукцією. В результаті використання потужних пристроїв стає в якійсь мірі незручним і, щоб не дратувати оточуючих, багато вейперів воліють перейти на малопотужні гаджети хоча б в тих випадках, коли використовувати їх доводиться в буквальному сенсі на ходу.

Нарешті, стартові набори і pod-системи - це ще й непоганий спосіб заощадити гроші. Наприклад, уже в 2021 році рідини для вейпа в Україні стануть підакцизним товаром, а значить і ціни на них незабаром поповзуть вгору. Зрозуміло, це змусить багатьох користувачів шукати додаткові шляхи економії на рідинах. І найкращим виходом із ситуації стане зниження витрат на рідини до мінімуму, і в цьому випадку найкращим вибором стають малопотужні пристрої, які, крім усього іншого, ще й самі по собі мають досить доступний цінник.

 


20 листопада 2020, 10:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Скільки боргують закарпатців за житлово-комунальні послуги?

Громадянин Угорщини намагався потрапити в Україну з підробленим ПЛР-тестом

За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено