Рубрика: Суспільство

20 листопада

Вейпінг по-новому: аргументи на користь pod-систем і стартових наборів

foto

Рік, що завершується, приніс світові чимало неприємних сюрпризів, найбільшим з яких стала пандемія COVID-19, яка знайшла відображення у всіх сферах діяльності людини і завдала величезної шкоди глобальній економіці

Змінилося на цьому тлі буквально все. Навіть курці, яких фахівці віднесли до групи ризику в разі зараження коронавірусом, змушені зібрати всю свою волю в кулак і всерйоз зайнятися пошуком способів відмови від згубної звички паління. Тим більше, що щоденна покупка сигарет б'є по бюджету, і в умовах наближення економічної кризи від неї краще позбутися. Зрозуміло, вивчати каталог вейп шопа cloudfall.com.ua теж доведеться з урахуванням нової реальності.

Втім, основна тенденція останніх років в вейп-індустрії, яка складається в помітному зростанні популярності компактних, простих, зручних і доступних пристроїв на зразок стартових наборів і pod-систем з низькою продуктивністю, з'явилася і раніше. У 2020 році вона лише посилилася, і тому є чимало причин.

По-перше, фахівці продовжують стверджувати, що курці і вейпери знаходяться в свого роду групі ризику в разі зараження новим типом вірусу. Незважаючи на те, що електронні сигарети завдають організму значно менше шкоди, назвати їх повністю нешкідливими все одно не виходить. Крім того, раніше вчені підкреслювали, що в умовах пандемії вейпінг може приховувати в собі ще один потенційний ризик, оскільки користувачі електронних сигарет видихають клуби густої пари. Саме в ньому можуть міститися частинки вірусу від уже інфікованої людини, які в такому випадку будуть активніше передаватися оточуючим.

Щоб виключити або мінімізувати цей ризик, можна перейти на використання пристроїв, що виробляють мінімальну кількість пари і дозволяють максимально швидко наситити організм нікотином. І найкращим вибором в цьому випадку стане pod-система з компактними розмірами і малою вагою, яка, до того ж, розрахована на роботу на надзвичайно низькій потужності, а значить продукує мінімальну кількість пари. Крім усього іншого, в таких пристроях, як правило, використовуються рідини на сольовому нікотині з підвищеною міцністю, що дозволяє втамувати нікотиновий голод організму вже після кількох затяжок.

Другий аргумент на користь малопотужних пристроїв полягає в тому, що останнім часом в пресі активно створюється негативний образ вейпера. Зараз вейпінг в багатьох країнах світу стали прирівнювати до звичайного паління, забороняючи його в громадських місцях і вводячи додаткові законодавчі обмеження аж до акцизних зборів і повного контролю над відповідною продукцією. В результаті використання потужних пристроїв стає в якійсь мірі незручним і, щоб не дратувати оточуючих, багато вейперів воліють перейти на малопотужні гаджети хоча б в тих випадках, коли використовувати їх доводиться в буквальному сенсі на ходу.

Нарешті, стартові набори і pod-системи - це ще й непоганий спосіб заощадити гроші. Наприклад, уже в 2021 році рідини для вейпа в Україні стануть підакцизним товаром, а значить і ціни на них незабаром поповзуть вгору. Зрозуміло, це змусить багатьох користувачів шукати додаткові шляхи економії на рідинах. І найкращим виходом із ситуації стане зниження витрат на рідини до мінімуму, і в цьому випадку найкращим вибором стають малопотужні пристрої, які, крім усього іншого, ще й самі по собі мають досить доступний цінник.

 


20 листопада 2020, 10:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували шість ДТП

Поблизу Чопа затримали нелегала

Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів

Набули чинності зміни до ПДР для водіїв, велосипедистів і пішоходів

Чехія безкоштовно протестує все населення на COVID-19 перед Різдвом

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину