Рубрика: Суспільство

09 листопада

Потенційна вакцина проти COVID-19 буде ефективною на 90% - розробники

foto

Американська компанія Pfizer і німецька BioNTech, які нині розробляють вакцину проти коронавірусу (COVID-19), заявили, що їхній варіант показав ефективність на понад 90% щодо запобігання вірусу у людей

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.

Компанії проводили третій етап тестування потенційної вакцини на понад 43 тисячах добровольцях. Деякі з них отримували по дві дози потенційної вакцини, а деякі - плацебо.

Згідно з поточними результатами, лише 94 з усіх учасників експерименту (після двох вакцинацій) захворіли на коронавірусну хворобу. Із них - понад 90% ті, хто замість вакцини отримував плацебо. До групи, де учасникам добровольцям вводилася вакцина, належить менше 10% тих, хто заразився коронавірусом.

У Pfizer заявили, що потенційна вакцина надає захист від коронавірусу через сім днів після другої дози та через 28 днів з дня першого щеплення.

Американська компанія сподівається отримати від Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) дозвіл на використання їхньої потенційної вакцини після двомісячного моніторингу добровольців, які отримали свою другу дозу.


09 листопада 2020, 17:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Віктор Ляшко розповів кого щепитимуть вакцинами Pfizer та Coronavac

В Ужгороді відновлюється очне навчання для всіх школярів

Із неділі Закарпаття перебуватиме у "жовтій" зоні

Ювілейний рік для Мукачівської греко-католицької єпархії

В Ужгороді школярі 1-4 класів повертаються за парти

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено