Рубрика: Політика

23 жовтня

На сьогодні жодна виборча дільниця не забезпечена приладами температурного скринінгу та дезінфекторами - омбудсмен

foto

На ранок п'ятниці жодна виборча дільниця не забезпечена приладами для проведення температурного скринінгу та дезінфекторами, стверджує уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова

"На сьогодні жодна ділянка не забезпечена (температурним - ІФ) скринінгом і дезінфікуючими розчинами, щоб людина могла ними скористатися", - повідомила Денісова на брифінгу у п'ятницю в Києві, пише "Інтерфакс-Україна". 

За її словами, на виборчих дільницях запевняють, що у п'ятницю вони будуть забезпечені і приладами для проведення температурного скринінгу, і дезінфекторами.

Денісова висловила сподівання, що всі виборчі дільниці будуть забезпечені необхідними засобами, "щоб потім не сталося такого, що в рази збільшуватиметься кількість хворих на коронавірус після цих виборів".

Вона повідомила, що в день виборів представники уповноваженого з прав людини моніторитимуть ситуацію на виборчих дільницях на предмет дотримання епідеміологічних правил.

"Ми перевірятимемо 25 жовтня, як реалізуються карантинні заходи, щоб людина потрапляла на ділянку лише в масці, щоб, безумовно, був скринінг температурний", - сказала Денісова.


23 жовтня 2020, 15:28
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину