Рубрика: Політика

18 серпня

Питання мови, національності, церкви не мають роз'єднувати нас. Позиція "За майбутнє"

foto

Лідер нової політичної сили "За майбутнє" Ігор Палиця наголосив, що першочергово потрібно захистити українську економіку, а не сварити українців

Про це Палиця заявив 12 серпня на форумі прихильників партії "За майбутнє" на Рівненщині, повідомила прес-служба політсили.

Він обурений тим, що замість зрозумілої економічної стратегії провідні політичні сили нав’язують суперечки на мовному або національному ґрунті, фактично відволікаючи громадян від реальних проблем.

"Всі ці роки нам розказували, в яку церкву ходити, хто із нас кращий українець: зі Східної чи із Західної України, з Одеси чи зі Львова. Той, хто носить вишиванку, чи той хто її не носить.  Але це все вкидаєтеся навмисно, аби розсварити нас, відволікти від нагальних справ. Наше ж з вами завдання - забути про сварки, забути, хто якої національності, в яку церкву ходить та з якої частини України походить. Адже нам потрібно розвивати країну, щоб запрацювала економіка, був сильний базис, аби люди мали роботу й що принести додому", - наголосив Ігор Палиця, звертаючись до прихильників партії.

"Ми маємо зрозуміти одне - всі, хто проживають в нашій країні – українці, незалежно від національності, незалежно від того, якою мовою ми розмовляємо вдома", -  заявив лідер "За майбутнє".

Палиця наголосив на важливості єднання конструктивних сил заради побудови ефективної самодостатньої економіки, яка не буде просто сировинним придатком Європи й обслуговуватиме інтереси громадян, а не МВФ чи інших подібних структур. Він закликав розвивати вітчизняне виробництво, повертаючи країни славу розвинутої промислової держави. І вже маючи потужну економіку піднімати соціальну сферу, медицину, освіту.

У політсилі наголошують, що саме з цією метою була створена партія "За майбутнє". Вона починає вона свій шлях з місцевих виборів. Аби з громад, з регіонів вибудовувати нову систему влади, яка буде здатна вирішити гострі проблеми, з якими стикається Україна.

На Закарпатті розвивати політичну силу "За майбутнє" довірили екс-голові Закарпатської ОДА Олександру Ледиді, який послідовно відстоює позиції захист прав нацменшин та мультикультурності закарпатців. 


18 серпня 2020, 10:11
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Байден першим в історії виборів у США здобув понад 80 млн голосів виборців

Угорщина викликала посла України

Підкуп виборців на Іршавщині: судитимуть місцеву мешканку

Слуга Народу та Європейська Солідарність об’єднались в Хустській районній раді - ЗМІ

В Україну не пустили угорського топ-урядовця, відповідального за Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину