Рубрика: Бізнес

15 липня

Як підключити швидкісний інтернет в Ужгороді

Місцевий провайдер чи національний – якого постачальника інтернету обрати ужгородянам? Потрібно знати, що локальні провайдери, такі як «Ужет» чи «Крам» спеціалізуються на підключенні домівок по всьому місту, а от національний провайдер «покриває» лише певні території. Як дізнатися, чи є інтернет в Ужгороді саме за вашою адресою, та які особливості у мережі Київстар, читайте далі в нашому матеріалі.

 Що потрібно для підключення

Усі охочі мешканці міста можуть перейти на сайт провайдера kyivstar.ua та перевірити, чи є покриття Київстар за адресою будинку. Якщо так, у спеціальній формі потрібно заповнити заявку на підключення. Через деякий час клієнтові зателефонує оператор, щоб погодити час роботи майстрів.

По місту Ужгород уже протягнута мережа FTTB-кабелю за технологією «Оптика у дім». Домашній інтернет доступний і мешканцям деяких міст регіону – Мукачеве, Чоп, Хуст. Лишиться тільки під’єднати визначену оселю до мережі за допомогою мідного кабелю. Це безкоштовно. Для роботи бездротового з’єднання у квартирі потрібен роутер.

Скільки коштує домашній інтернет на місяць

Наразі для мешканців міста Київстар приготував вигідну пропозицію – підключення інтернету за півціни. Звичайна тарифна плата за користування інтернетом вдома складає 200 гривень на місяць за тарифом «Безлім 100». За умовами акції «Власна знижка» за місяць підключення та наступні три місяці абонент сплачує 50% вартості послуги, тобто 100 грн замість 200 грн.

Загальна економія складе 400 грн за чотири місяці. Таку перевагу отримують тільки нові абоненти мережі.

Звичайно, розмір плати залежить від обраного пакета послуг. Детальніше з тарифами можна ознайомитись на офіційному сайті провайдера. Враховуйте, що акційні пропозиції завжди мають обмежений термін дії, тож поспішайте, аби не проґавити акцію.

 Чи дійсно разом вигідніше?

Київстар надає по Україні наступні послуги:

  • Мобільний зв’язок
  • Домашній інтернет
  • Цифрове телебачення

Так от, якщо користуватися всіма «благами» від Київстар разом, ви заощадите значні кошти. Усі тарифи лінійки «Все разом» можна знайти за посиланням: https://kyivstar.ua/uk/fmc. З’ясуймо на легкому прикладі.

Уявімо, що ви користуєтеся мобільним тарифним планом з безлімітним трафіком «Відео без меж», що коштує 225 грн на 4 тижні. За умови своєчасного поповнення, пакетні 9000 Мб трансформуються у безлімітний трафік. Та у вас дома є інтернет, який коштує 200 грн на місяць. Разом виходить 425 гривень за дві послуги.

Нумо підберімо рівноцінний пакет послуг із лінійки «Все разом», наприклад, «Все разом Щедрий». За його умовами, у вас є той самий домашній інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с та безлім у мережі Київстар з необмеженим трафіком 4G. Вартість пакету послуг – 200/міс., а за умовами акції від провайдера взагалі від 150 грн. Економія просто шалена – 275 грн, тобто більш як 64%.

А за 300 гривень на місяць, і це й досі менше ніж 425, можна насолоджуватися додатково 130+ телеканалами у високій якості, тобто дивитися Київстар ТБ. Таких вигідних пропозицій немає у локальних провайдерів. Їхні послуги зазвичай обмежуються лише інтернетом та кабельним телебаченням. Саме тому мешканці Ужгорода часто міркують про перехід на обслуговування до національного оператора. Особливо це вигідно для абонентів, які вже підключені до мережі – мають мобільний номер Київстар у смартфоні.


15 липня 2020, 11:47
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Курс валют на 7 серпня

Современные ноутбуки с отличными параметрами

Курс валют на 6 серпня

Курс валют на 5 серпня

Курс валют на 4 серпня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину