Рубрика: Суспільство

15 червня

Українцям не рекомендують їздити за кордон

foto

Міністерство закордонних справ нагадує, що, незважаючи на відкриття кордонів, ситуація з коронавірусом, як і раніше, небезпечна

МЗС рекомендує громадянам України не їздити за кордон без необхідності. Про це повідомляється на сайті відомства у понеділок, 15 червня.
 
"У зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19 у світі і зростанням кількості нових випадків захворювання МЗС України рекомендує українським громадянам утриматися від поїздок за межі України без крайньої необхідності", - йдеться в повідомленні.
Якщо ж поїздка вже запланована або навіть оплачена, МЗС просить переконатися, що вона насправді можлива. Також українців закликають постійно перебувати на зв'язку з туристичним оператором і авіакомпанією, оскільки ситуація з коронавірусом у країні змінюється, від чого можуть змінюватися і правила карантину.
Також МЗС закликає переконатися в тому, що умови страхового полісу покриють втрати, які можуть виникнути в разі зараження.
Українцям рекомендують подбати про наявність додаткових коштів на випадок надзвичайної ситуації, наприклад, скасування зворотних рейсів і необхідності придбати нові квитки або вимушеного перебування в країні довше від запланованих термінів. При цьому МЗС рекомендує взяти з собою різні платіжні засоби: і картки, і готівку.
Відзначимо, сьогодні з'явився перелік країн за небезпекою поширення коронавірусу. МОЗ розділив країни на дві категорії - червону і зелену. Україну він відніс до другої, оскільки показник на 100 тисяч населення нижчий за 40.

 


15 червня 2020, 19:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Італія ввела обов'язкову вакцинацію всіх працівників

ВООЗ призупинила сертифікацію російської вакцини «Спутник V»

Вчені пояснили, чому змії пережили динозаврів

На Закарпатті державні виконавці стягнули з боржників понад 90 мільйонів гривень аліментів

Что нужно успеть до начала новогодней суеты?

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено