Рубрика: Суспільство

12 червня

Брак медиків у США: молоді люди не ризикують вчитися на лікарів

foto

Через шість років Сполученим Штатам треба будуть додаткові 2 млн 300 тис. медичних працівників. Головна причина – старіюче населення. І, згідно з даними досліджень і враховуючи тренди, сотні тисяч вакансій залишаться не заповненими.

Про це повідомляють Факти.

 

Вже нині Америці, особливо у глибинці, бракує і лікарів, і медсестер, і лаборантів. Вчитися довго, до 10 років, дорого, від $150 тис. і до $400 тис., і дедалі менше молодих людей беруть на себе таку відповідальність.

У міських районах понад 200 лікарів обслуговують 100 тис. людей, у сільських районах співвідношення лікарів до пацієнтів набагато менше: 82 на кожних 100 тис.

Вже нині 15% усіх медсестер і 23% інших медичних працівників у США – мігранти. І країні треба більше. Але не все так просто. Сполучені Штати не визнають іноземні медичні дипломи. Треба вчитися додатково. І для того, аби практикувати медицину, треба отримати американський сертифікат.

Для лікарів на це можуть піти роки, щонайменше чотири. Треба здати три іспити, які охоплюють все – від загальних наук до клінічних, отримати і пройти резидентуру у лікарні, це 2-3 роки. Для медсестер процес перекваліфікації триває швидше, та і вивчитися з нуля можна за два роки до базового рівня. І зарплатня потім непогана – в середньому $100 тис. І мігранти найчастіше обирають цей шлях.


12 червня 2019, 14:59
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено