Закарпатські прикордонники виявили в турка фальшивий паспорт

foto

Під час перевірки документіводного з пасажирів потягу «Чоп-Чієрна над Тисою»у прикордонного наряду виникли сумніви щодо дійсності паспорта громадянина Туреччини.

Отож, документнаправили на дослідження, урезультаті якого підтвердили, що він є частково підробленим.

Обкладинку звичайного паспорта було заміненона обкладинку з службового, адже це дає певні переваги для в’їзду до країн Шенгену.

За спробу незаконного перетинання державного кордону іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності. Також за даним фактом до Ужгородського відділення поліції ГУНП у Закарпатській областіприкордонниками направлено повідомлення про виявлення ознак правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

Прес-служба Чопського прикордонного загону


Інші публікації

У тренді

karpatnews

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на karpatnews.in.ua

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на karpatnews.in.ua

© Новини Закарпаття, Ужгорода, Мукачева та України на KarpatNews. All Rights Reserved.