Рубрика: Культура

10 червня

Солістка Закарпатської обласної філармонії запрошує на свій бенефіс

foto

Вона не просто стала гордістю Закарпаття, а понесла цю славу далеко за межі рідного краю – отримала блискучі перемоги на конкурсах, стала відомою виконавицею і доцентом Львівської музичної академії ім.М.Лисенка

Самобутнім талантом Етелли Чуприк захоплювалися у багатьох куточках України, а також в Угорщині, Польщі, Іспанії та інших країнах світу. За значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України артистка була удостоєна найвищих державних нагород. А в музичних колах цю виконавицю вже давно прозвали «богинею фортепіано». 11 червня солістка Закарпатської обласної філармонії, народна артистка України Етелла Чуприк запрошує на свій бенефіс. Піаністка понад усе цінує можливість дарувати своє мистецтво широкому колу слухачів і для чергової зустрічі з шанувальниками готує «золоту колекцію» з творів своїх улюблених авторів. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур. Початок о 18.30.

«Етелла Чуприк – це окраса нашої філармонії. Для мене вона завжди була і залишається неперевершеною. І скажу з особистих відчуттів: наш «Steinway» ні в кого не звучить так, як в Етелли. Я завжди із задоволенням слухаю цю виконавицю і насолоджуюся незрівнянним звучанням нашого роялю, коли його клавішів торкається саме вона!»  (Іван Микита, директор Закарпатської обласної філармонії)

 «Етелла – унікальна людина, рідкісний музикант. У її мистецтві може щось подобатися, а щось ні. Але ніхто не зможе заперечити, що вона є талантом від Бога. Я вважаю Етеллу Чуприк неординарною людиною. І думаю, що зараз артистка перебуває лише на половині свого шляху». (Наталя Громова, директор Ужгородської дитячої школи мистецтв)

 «Захоплююся талантом Етелли Чуприк, по можливості завжди відвідую її виступи.  Почуваюся дуже щасливим, що у нас із нею склалися щирі, дружні стосунки. І можу похвалитися, що отримав у подарунок одну з її картин. Це портрет Христа, дуже тонка й оригінальна робота… Мені здається, що це певною мірою і портрет самої Етелли».

(Ендре Саліпскі, колишній консул Генерального консульства Угорщини в м.Ужгороді)

«Талановитих людей дуже багато, а от обраних значно менше. І Етелла – з їх числа. Таких на Землі всього 2-3 %. І їм дуже нелегко, бо вони випереджають свій час. Це велика місія і велика відповідальність. Це невпинна робота над собою. Але Етелла і не вміє по-другому». (Анна Касо, голова Закарпатського осередку асоціації піаністів Укарїни та асоціації «Надії ХХІ століття», старший викладач Ужгородського державного музичного коледжу ім.Д.Є.Задора)

 

 

                                                            Підготувала Таїсія Грись

 


10 червня 2019, 9:35
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Киеве состоялся первый концерт джазовой певицы Теоны Контридзе

До 75-річного ювілею Закарпатський муздрамтеатр запровадив святкову анкету

Закарпатський муздрамтеатр готує прем’єру вистави «Чіріклі» про сучасне життя ромів

Побачили світ вибрані поезії Василя Густі

Закарпатець Рудольф Дзуринець став президентським стипендіатом у сфері театрального мистецтва

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено