Рубрика: Надзвичайне

07 червня

Негода на Прикарпатті: підтоплені будинки, розмиті дороги та зруйнований міст

foto

6 червня у п’яти районах Івано-Франківської області спостерігались грози, зливи з градом

6 червня в період з 12 до 17 год. на території Косівського, Коломийського, Снятинського, Городенківського та Тлумацького районів Івано-Франківської області спостерігались грози, сильний дощ, місцями град.

Внаслідок сильного дощу відбувся підйом рівня води в місцевих потічках, що призвело до підтоплення дворогосподарств, житлових будівель громадян та сільськогосподарських угідь в 15 населених пунктах на території 5 адміністративних районів області (м. Косів та с. Вербовець, с. Стопчатів, с. Смодна, с. Пістинь, с. Бабин Косівського р-ну; с. Велика Кам’янка, с. Турка, с. Підгайчики, с. Загайпіль та с. Матеївці Коломийського р-ну; с. Діброва Тлумацького р-ну; с. Турка Борщівська, смт. Заболотів Снятинського р-ну; с. Росохач Городенківського р-ну), інформує Управління з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

Також частково зруйновано 1 житлову будівлю, підтоплено 39 житлових будинків, 170 дворогосподарств, 13 господарських споруд, зруйновано 3 автомобільні переїзди та 1 автомобільний міст, підмито 1 автомобільний міст, пошкоджено дорожнє полотно на 8 ділянках автодоріг.

Станом на 6.00 7 червня залишаються підтопленими 16 житлових будівель  (с. Підгайчики Коломийського р-ну - 3; с. Загайпіль Коломийського р-ну – 9, с. Матеївці Коломийського р-ну – 4) та 117 дворогосподарств (м. Косів – 7; с. Смодна Косівського р-ну – 18; с. Вербовець Косівського р-ну – 72; с. Росохач Городенківського р-ну – 3; с. Турка Борщівська Снятинського р-ну – 2; смт. Заболотів Снятинського р-ну - 15).

Підрозділами У ДСНС в області, спільно з комунальними організаціями, здійснено 15 виїздів для надання допомоги населенню в ліквідації наслідків негоди, евакуйовано 1 особу з підтопленого житлового будинку, відкачано (відведено) 2150 м.куб. води. До проведення робіт залучено 16 од. техніки та 45 чол., в т.ч. від У ДСНС в області 13 од. техніки, 11 МП, 40 чол.

У постраждалих районах працюють групи з числа представників органів місцевого самоврядування для визначення обсягів негативних наслідків негоди. Опади на даний час припинились, вода здебільшого самостійно сходить з підтоплених територій.


07 червня 2019, 9:33
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На трасі Київ-Чоп сталася смертельна ДТП (ФОТО)

COVID-19 на Закарпатті: майже 900 нових випадків інфікуваня за добу

У Мукачівському районі внаслідок пожежі загинув чоловік

У Закарпатській обласній дитячій лікарні вводять додаткові ліжка під COVID-19

Україні на початку лютого прогнозують понад 39 тисяч випадків COVID-19 за добу

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено