Рубрика: Суспільство

05 червня

Мукачівська ОТГ створена

foto

Історичне рішення для громади Мукачева прийнято – уряд погодив рішення і Мукачівська ОТГ перейде на міжбюджетні відносини з державою.

Цей випадок — прецедент в Україні. «Ми пройшли непростий шлях блокування створення Мукачівської ОТГ, але час показав , що за нами правда . Це перша громада в області створена за процедурою приєднання до міста обласного значення. Мукачево, Шенборн, Лавки, Нижній Коропець, Павшино та Нове Давидково нині разом творитимуть майбутнє. Вітаю громаду об’єднаної громади з історичним новим етапом розвитку. Впевнений, що процес приєднання на цьому не зупиниться», - зазначив на своїй сторінці в фейсбуці міський голова Андрій Балога

Та висловив окрему вдячність головам сіл, які приєдналися, Нижній Коропець – Магдалині Молнар, Павшино – Вікторії Кізман, Шенборн – Вікторові Легезі, Нове Давидково – Євгену Качуру, Лавки – Івану Хайнасу, депутатам та громадам. І раднику з питань децентралізації Володимиру Феськову, який докладав зусиль до творення ОТГ та народним депутатам, які лобіювали інтереси громади в центральних органах влади. «Без Вас друзі, це б було неможливо», - резюмував міський голова.


05 червня 2019, 14:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Закарпатті зробили понад 650 тисяч щеплень проти COVID-19

На 30% менше смертей: Ляшко розповів, чого очікувати від нового піку COVID-19

Під час перевірки лижної фабрики у Чопі фахівці Держпраці зафіксували низку порушень вимог з охорони праці

Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено